Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Magniflex na veletrhu Mobitex představí technologickou novinku a celosvětový patent MagniSmartech – postel budoucnosti

 

MagniSmartech je inovativní systém jedinečného polohovatelného roštu a luxusní vysoké matrace se čtyřmi variantami komfortu. Klient si podle vlastních preferencí může vybrat buď patentovanou paměťovou pěnu, osvěžující gel, přírodní latex nebo studenou pěnu pro milovníky tvrdšího lůžka. Do lůžka je integrována technologie, která monitoruje a analyzuje spánek a navrhuje, jak jej zlepšit. Pomáhá tedy klientům zlepšit kvalitu života.

MagniSmartech obsahuje senzory, které zaznamenávají a průběžně monitorují čas usnutí a probuzení, délku spánku, fáze spánku, srdeční a dechovou frekvenci, intenzitu světla a míru hluku v místnosti a mnoho dalšího. Veškerá data jsou v reálném čase ukládána do kontrolní jednotky systému MagniSmartech. Tyto informace o kvalitě spánku jsou on-line nahrávány a zobrazovány ve Vašem chytrém telefonu, počítači nebo jiném zařízení. Díky tomu můžete mít kontrolu nad spánkem Vašich blízkých i na dálku.

MagniSmartech nabízí řadu programů pro výjimečně pohodlný spánek. Od stavu beztíže, ve kterém lidské tělo rychle regeneruje, přes zvýšenou polohu nohou pro zlepšení krevního oběhu, polohu pro čtení, až po manuální nastavení masáže horní či spodní části těla, polohy hlavy a nohou. MagniSmartech se dodává v rozměrech 160x200 a 180x200 cm a umožňuje nezávislé nastavení každé poloviny postele zvlášť pro nerušený odpočinek obou partnerů. Partneři mohou také individuálně zvolit tuhost lůžka a použité pěny na své straně lůžka.

Komfort při usínání a probouzení ovlivňuje kvalitu spánku. Pro probouzení mohou být nastaveny různé funkce budíku. Od jemné masáže, přes chromoterapii až po změnu polohy. MagniSmartech nabízí relaxaci i díky barevnému podsvícení postele v různých intenzitách i odstínech. MagniSmartech si dokáže poradit i s chrápáním, kdy je spící jemně polohovacím roštem posunut do polohy, ve které přestane chrápat. Když systém vyhodnotí, že chrápání ustalo, vrátí spícího jemně do původní polohy.

MagniSmartech. Spánek budoucnosti.

www.magniflex.cz

Datum: 1.2.2018 10:25:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště