Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Magniflex - italské matrace nejvyšší kvality

 

Přijďte se poradit, jak zdravě spát, proč je vhodné investovat do kvalitní zdravotní matrace a jaké účinky mají naše matrace a polštáře na Vaše tělo během spánku.

Budeme vystavovat klienty nejlépe hodnocené produkty, např. unikátní systém rehabilitace během spánku - matraci Magnistretch. Luxusní vysokou matraci Virtuoso obsahující tradiční přírodní materiály, jako jsou např. koňské žíně, merino vlna, hedvábí, kašmír nebo velbloudí vlna. Kolekci Toscana zastoupí matrace, které jsou výjimečné pro své složení ze speciálních patentovaných pěn s extrakty léčivých bylin. K vyzkoušení budou k dispozici veškeré polštáře, které máme v nabídce. A samozřejmě nebude chybět oblíbené zdravotní příslušenství, psí pelíšky a kolekce vůní inspirovaná Toskánskem.


 

 

O nás

Magniflex je světovým lídrem v oblasti zdravého spánku již přes 50 let. Soustředí se na odbornou konzultaci za účelem dokonalé spánkové regenerace. Kvalita zdravotních matrací a polštářů je podložena patentovanými materiály, zdravotními certifikáty a prodlouženou zárukou až 12 let.

„Stejně jako kvalitní strava vyživuje tělo, kvalitní odpočinek posiluje mysl.“

Najdete nás v HALE F, STÁNEK 030

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Více informací o společnosti Magniflex.

 

 

 

Datum: 10.4.2017 16:37:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště