Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Luxusní postel Saffron Aurelia nabízí maximální pohodlí

 

To nejlepší, co si zákazník může pořídit. Tak charakterizuje společnost Saffron svou luxusní postel Aurelia. Postel je unikátní už svým rozměrem – má 2,8 metrů ložné plochy na šířku a 2,2 metry na délku. Zdobí ji tři a půl metru dlouhé čelo vysoké 160 centimetrů. Velkým rozměrům lůžka odpovídá i váha, která je osm set kilogramů.

Saffron Aurelia se vyrábí ručně a výhradně z přírodních materiálů. Obsahuje prémiové bílé koňské žíně, bavlnu, vlnu a kašmírovou vlnu. Kompletní konstrukce je ze švédské borovice. Postel má také okrasné dubové lišty z masivu a dubové nohy. Další předností tohoto modelu je, že postel nikdy nebude vrzat. Tuhost se také plně přizpůsobí zákazníkovi. Nabízí tedy dokonalý komfort ležení. Pohodový spánek zaručuje také výška lůžka, která je více než šedesát centimetrů od země. Do této výšky se totiž v místnosti drží chlad a prach.

Model Saffron Aurelia je velmi oblíbený mezi rakouskými a německými zákazníky. Objednávají si ho majitelé alpských rezidencí nebo zákazníci s vlastními zámky.  

Za tuto postel zaplatí zájemci více než milion korun.

 

Datum: 22.4.2016 8:33:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště