Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

Luxus nemusí být drahý ani nedostupný


Firma Wallwearing zastupuje na českém trhu italskou značku NOVACOLOR, která je výrobcem a distributorem minerálních materiálů pro stěrky.

 „Ale to není to, co prodáváme. Prodáváme koncept, to, jak se cítíme, protože věříme, že každý prostor si zaslouží být individuální,“ uvedla Jana Hezselyová, majitelka firmy Wallwearing na veletrhu MOBITEX.

Představila zde možnosti, jak kreativně pracovat s plochami v prostoru, jak pracovat s hloubkou, světlem a stíny v interiéru. „Myslím, že každý se rád cítí extra, každý má rád trošku luxusu a ten luxus pro nás není to drahé, nebo to nedostupné, ale spíš je to individuální přístup a možnost se svobodně rozhodnout, říct, co se nám líbí. V podstatě dodat našemu domovu něco z nás, něco osobního,“ řekla dále Jana Hezselyová.

„Pracujeme s lidmi a jejich emocemi a je pro nás důležité si se zákazníkem povídat. Tady na veletrhu máme příležitost lépe vnímat, jaké mají zákazníci preference, co řeší, co se jim líbí, lépe jim porozumět a nabídnout možnosti spolupráce. V dnešní době, kdy je nepřeberné množství možností a je těžké se v informacích orientovat, je veletrh ideální platformou, abychom zákazníka lépe poznali a dali mu možnost, aby také poznal on nás,“ sdělila na závěr Jana Hezselyová.

Mimo veletrh zákazníci firmu Wallwearing najdou v Praze, ul. Jeseniova, kde má velký showroom.

 

Datum: 23.4.2022 13:04:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště