Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

La Siesta - pohodlí, kterému neodoláte

 

„Sotva se uvelebíte v houpací síti, začnete se usmívat, po malé chvilce se dostaví pocit uvolnění a s ním i nový příliv energie,“ popisuje účinky houpání Jiří Ščerbanovský, odborník na houpací sítě.

Houpání totiž stimuluje centrum rovnováhy, které začne produkovat dopamin - hormon štěstí. Ten v těle vyvolává pocit pohody a uvolňuje svalové i psychické napětí. Proto je relaxace v houpací síti tak rychlá a účinná.  

Až budete z veletrhu znaveni, přijďte si odpočinout do stánku La Siesta. Čeká na vás prostorná síť FLORA z měkké bio bavlny nebo decentní houpací sedačka HABANA. Zjistíte, že nejkrásnější pohled na svět je z houpací sítě a že si bez ní svůj domov už neumíte představit.

La Siesta

Houpací sítě a sedačky La Siesta, které si na Mobitexu můžete zakoupit s veletržní slevou, v sobě snoubí řemeslnou zručnost brazilských a kolumbijských výrobců tradičních sítí s inovovanými přírodními textiliemi a prvky moderního designu.

Přestože jsou houpací sítě součástí lidských obydlí již po staletí, jde jejich vývoj neustále dopředu. Svědčí o tom i široká produktová nabídka La Siesty, kterou na veletrhu představí firma  INTREA-PIKO - výhradní dodavatel produktů La Siesta v České a Slovenské republice.   

 

Datum: 15.3.2017 7:35:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště