Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Koupí kvalitní sedačky pomáháte životnímu prostředí

 

Hravé i klasické, s lůžkovou úpravou nebo bez, ve stovkách barevných variacích, ale vždycky z kvalitních materiálů, s masivní dřevěnou konstrukcí a s perfektním řemeslným zpracováním. Takové jsou sedací soupravy české značky JECH, které si prohlédnete na veletrhu MOBITEX 2019 na stánku č. 023 v pavilonu F.


Patříte k lidem, kteří vybírají nábytek podle ceny a každých pár let kupují nový? Nebo se řadíte k zákazníkům, kteří důvěřují vyzkoušeným značkám a kladou vysoké požadavky na životnost a kvalitu? Ti druzí vědí, že na výrobky české firmy JECH se mohou spolehnout. Koupí kvalitní sedačky navíc prospívají nejen sobě, ale i planetě. „Velmi mi vadí, jak se dnes plýtvá surovinami a energiemi tím, že se vyrábějí laciné šunty. Hrne se spotřeba, ale nikdo neuvažuje o tom, že mnohé materiály lze jen obtížně recyklovat a planeta se stále více zamořuje odpadem. Naše výroba jde proti tomuto trendu. Snažíme se používat nejkvalitnější materiály a sám říkám, že se mohu každému zákazníkovi podívat po deseti letech do očí. Vím, že naše sedačky vydrží mnohem více, a tak nemáme problém dát na tyto výrobky plnou pětiletou záruku,“ říká Pavel Jech, který s výrobou sedacího nábytku začal již v roce 1991.

Dnes je společnost JECH CZ největším producentem sedacích souprav v České republice, dále vyrábí také křesla, židle a sedací nábytek pro pečovatelství a zdravotnictví. Svou nabídku pravidelně představuje na veletrhu MOBITEX, kde oslovuje nové i stálé zákazníky a také prodejce. K letošním exponátům bude patřit třeba rozkládací sedací souprava PARIS pro komfortní posezení a kvalitní spánek. Hlavní předností tohoto modelu je jednoduchý rozkládací systém, který během několika sekund změní pohodlnou pohovku v prostorné lůžko. PARIS nově nabízí také řadu designových područek, které dodají sedací soupravě stylový vzhled. Pozornost určitě vzbudí také další exponát – variabilní sedací souprava GAME, která se pohotově přizpůsobí každé situaci. „S luxusní sedací soupravou GAME už nemusíte řešit, pro jaký tvar se rozhodnout. Všechny díly, sedáky, opěráky i područky můžete neomezeně kombinovat, posouvat a napojovat, takže si naplno užijete zábavu s přáteli i rodinou, ale také okamžiky klidu a relaxace,“ popisuje Lenka Kolářová ze společnosti JECH CZ.

Výrobkům značky JECH je společné perfektní řemeslné zpracování a masivní dřevěná konstrukce. Sedací soupravy jsou zajímavé svojí variabilností a spojují komfortní sezení s lehkostí vzhledu. Zákazníci si mohou vybrat z více než 300 druhů potahových látek a 12 barevných odstínů dřeva. Výhodou je, že sedací nábytek není nutné objednávat v celých sestavách, ale je možné zakoupit třeba jen samostatné křeslo, židli či stolek.

 

Datum: 27.2.2019 14:32:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště