Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

JV Pohoda - Designový nábytek může překvapit komfortem


Důkazem je nabídka společnosti JV Pohoda, která dodává na český trh luxusní nábytek zahraničních značek. Designové kousky zkrášlí Váš interiér a navíc mohou být i pohodlné a praktické. Vyzkoušejte na vlastní kůži na veletrhu MOBITEX!

Kdo touží po útulném a zároveň osobitém interiéru, je u plzeňské společnosti JV Pohoda na správné adrese. Již od roku 1999 nabízí luxusní a designový nábytek zahraničních značek včetně výjimečných solitérů. Dodavatele si vybírá tak, aby jejich produkce obsahovala podobné nebo shodné typy materiálů a byla si stylově blízká. Proto není problém vybrat a sladit různé kusy nábytku od různých výrobců. Nabídka společnosti JV Pohoda oslovuje zákazníky, kteří chtějí mít interiér pěkný, funkční a originální. Dobře to vědí i návštěvníci veletrhu MOBITEX, kde vystavuje už řadu let.Jednou z letošních novinek je sedací souprava Voluzzi dánské výroby. Je velice prostorná, neobyčejně pohodlná a vytvoří dominantu každého obývacího pokoje. Díky velkému množství rozměrů, tvarů, materiálů a barev si vybere opravdu každý. Čalounění můžete zvolit z vysoce kvalitního a prakticky nezničitelného textilu nebo pravé a velice měkké hovězí kůže v mnoha barevných odstínech.

Další novinkou je otočné křeslo Clement, které je vybavené polohovatelným mechanismem, který umožňuje snadno a bez námahy měnit a nastavovat pozice opěrky zad. Pro maximální komfort sezení či ležení slouží opěrka hlavy, kterou si můžete napolohovat a dokonce i výškově nastavit. Ve spodní části opěrky zad se nacházejí viditelné vzduchové kanálky, díky kterým materiál krásně dýchá a perfektně cirkuluje vzduch uvnitř křesla. Clement je dostupný v celé řadě materiálů, od velice kvalitního textilu, po jemnou a příjemnou kůži. Zákazník si dokonce může navolit, zda zvolí krásnou kombinaci materiálů, a sice dřevěnou skořepinu, která zajistí unikátnost a výjimečnost daného křesla. Pro ještě větší pohodlí slouží přídavný taburet.

Dalšími zajímavými exponáty jsou stoly z vlastní produkce společnosti JV Pohoda - Quattro a Cento. Na výběr je několik typů masivních dřev na stolové desky, různé varianty ukončení hrany stolů a neomezená škála barev podnoží. Úžasné u těchto stolů je, že si zákazník může vybrat v podstatě libovolný rozměr, včetně atypického. 

 

Datum: 11.3.2022 13:50:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště