Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

JV Pohoda: Designový nábytek může překvapit komfortem

Důkazem je nabídka společnosti JV Pohoda, která dodává na český trh luxusní nábytek zahraničních značek. Designové kousky zkrášlí Váš interiér, a navíc mohou být i pohodlné a praktické. Vyzkoušejte na vlastní kůži na veletrhu MOBITEX!

Kdo touží po útulném a zároveň osobitém interiéru, je u plzeňské společnosti JV Pohoda na správné adrese. Již od roku 1999 nabízí luxusní a designový nábytek zahraničních značek včetně výjimečných solitérů. Dodavatele si vybírá tak, aby jejich produkce obsahovala podobné nebo shodné typy materiálů a byla si stylově blízká. Proto není problém vybrat a sladit různé kusy nábytku od různých výrobců. Nabídka společnosti JV Pohoda oslovuje zákazníky, kteří chtějí mít interiér pěkný, funkční a originální. Dobře to vědí i návštěvníci veletrhu MOBITEX, kde vystavuje už řadu let.

  

Jednou z letošních novinek je úžasný model sedací soupravy Mira, který je dokonalým spojením smyslného minimalismu a vynikajícího řemeslného umění. Špičkový a exkluzivní design sedací soupravy Mira navrhl světově uznávaný designér Karim Rashid, který patří mezi absolutní hvězdy současného designu. Je interiérovým a průmyslovým architektem. Navrhuje designové zboží, nábytek, osvětlení, interiéry či obaly luxusních značek. Podle jeho návrhů je dnes ve světě vyráběno neuvěřitelných více než 4000 produktů. Za svoji práci získal přes 300 nejvýznamnějších designérských ocenění. Karimem Rashidem navržené výrobky jsou vyráběny ve více než 40 zemích světa. Karimova produktivita je mezi designéry současnosti naprosto výjimečná.

Dalšími novinkami jsou nádherná sofa a křesla Dandy a Fusion, která jsou v elegantním designu se zaměřením na komfort a jedinečné a precizní detaily. Vystavené modely disponují navíc pohodlnými elektricky výklopnými opěrkami nohou a elektricky polohovatelnými opěrkami hlavy.

Dandy    Fusion

Vlevo: Dandy, vpravo: Fusion

 

Dalšími zajímavými exponáty jsou stoly z vlastní produkce společnosti JV Pohoda - Quattro a Cento. Na výběr je několik typů masivních dřev na stolové desky, různé varianty ukončení hrany stolů a neomezená škála barev podnoží. Úžasné u těchto stolů je, že si zákazník může vybrat v podstatě libovolný rozměr, včetně atypického.

Foto: Cento

 

 

Datum: 1.2.2023 6:46:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště