Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019

Veletrh nábytku a interiérového designu

Jsou firmy, které dobře napodobují - BÖHM ale skutečně inovuje

Ve společnosti Böhm vyrábíme designový, vysoce kvalitní čalouněný nábytek. Úspěchu překáží přesvědčení, že to, co jste nabízeli včera, oslní i zítra. Proto v Jihlavě máme vizi a ctižádost být motorem oborové inovace. Je to stále těžší, protože v našem případě to znamená vyrábět to nejlepší, co existuje, ještě lépe.

 O inovací se s despektem říká, že jsou šlehačkou pro bohatou elitu, aby je později vyžadovala také široká veřejnost. Tento bonmot s určitou nadsázkou možná platí pro avantgardní design, ale rozhodně se nehodí k progresivní a uživatelsky přívětivé technologii LABYRINTH, stojící za revolucí v objemových výplních sedacích ploch.

 Sedíme (a ležíme) déle

Pohodlně sedět – to není požadavek jen pro volný čas. Naopak, stále více náročných povolání je tak zvaně „sedavých“. Běžně také překonáváme dříve nepředstavitelné vzdálenosti po vlastní ose či letecky. Co se týče polohy vleže, stává se, že jsme nuceni se podrobit léčení, které vyžaduje dlouhodobou rekonvalescenci na lůžku. V každém případě bychom měli sedět či ležet tak, aby poloha byla ergonomická a vyhovovala požadavkům našeho organismu. Jde nejen o pocit komfortu, ale i o možné zdravotní následky, kterými se nesprávné sezení či ležení brzy projeví. Z tohoto hlediska je třeba zkoumat a prověřovat možností moderních technologií… Tak jako obvykle, „v pravý čas“ můžeme představit revoluční technologii, která přináší zásadní změnu do kvality objemových výplní čalouněného nábytku. Takovou, jakou jsme si přáli. Nyní je k dispozici revoluční inovace pro vaše pohodlí.

 Revoluční a kreativní technologie

Nová výplň LABYRINTH spojuje atributy pečlivě vybraných, plně recyklovatelných syntetických vláken s těmi nejlepšími vlastnostmi, které dříve nabízely jen přírodní materiály. Výsledkem je výplň s bezkonkurenční kombinací pružnosti, elasticity při rozložení tlaku, ale také s dokonalou ventilací ovlivňující vlhkost a mikroklima jejího povrchu. LABYRINTH tak poskytuje nejen přirozeně vnímaný komfort, ale optimální podmínky pro dlouhodobé sezení. Kvalita syntetických vláken garantuje neuvěřitelnou odolnost vůči zátěži prověřenou v extrémně náročných zátěžových testech. Je vynikající volbou pro hygienicky náročné nemocniční prostředí a je optimální pro domov. LABYRINTH je hypoalergenní, bezprašný a netoxický produkt. Je vyroben ze 100% TPE a za své vlastnosti vděčí 3D vláknům a otevřené struktuře, připomínající klubko špaget. Získal stříbrný certifikát Cradle to Cradle, obohacuje a respektuje EKO systém a může být recyklován běžným způsobem. Setkáte se s ním v exkluzivních rychlovlacích Shinkansen, ale i v letecké přepravě. Zkrátka všude tam, kde opravdu záleží na komfortu a zdraví klientů i náročných profesionálů. Nyní je vám k dispozici i v sedacím nábytku BÖHM.

 Labyrinth a společnost BÖHM

Pozornost, kterou společnost BÖHM věnuje celkovému komfortu, a to i v obtížně rozlišitelných atributech čalouněného nábytku, přispívá k důvěryhodnosti značky. Hlásíme se k odpovědnosti za shodu mezi svým produktem, životním prostředím a uživatelským komfortem. Rychlé využití převratné technologie LABYRINTH je dalším příkladem. Vážíme si pozornosti, kterou věnujete našim inovacím.

 Jaroslav Frantál, obchodní ředitel

Datum: 27.1.2015 15:54:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Současně také

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019


DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště