Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

JECH CZ s.r.o.


Česká rodinná firma JECH CZ s.r.o. s více než 30letou tradicí vyrábí sedací soupravy, křesla, židle, konferenční stolky a sedací nábytek pro pečovatelství a zdravotnictví. Nabízíme perfektní řemeslné zpracování, masivní dřevěnou konstrukci, více jak 300 druhů potahových látek, 12 barevných odstínů dřeva, záruku 5 let a pozáruční servis.

KVALITU A ŘEMESLO POZNÁTE NEJVÍCE TAM, KDE TO NENÍ OKEM VIDĚT

Masivní kostra, pevné spoje a pěny, co se časem neunaví. To vše je očím skryté, ale zásadní mírou ovlivňuje to, jak dlouho Vám sedací souprava bude sloužit.

Na veletrhu vám představíme téměř celou naši kolekci výrobků a na vlastní kůži si můžete vyzkoušet pohodlí a kvalitu našich produktů.

Sedací souprava LEVI

Sedačka LEVI na první pohled zaujme svými vysokými nožičkami, celkovou lehkostí v interiéru, ale hlavně kvalitním zpracováním. Vzhled není to jediné, čím je Levi zajímavá. Disponuje rychlým a snadným rozkladem, prohloubením sedu o 8 cm a snímatelnými potahy.

Sedací souprava TIFFANY

Spojení klasické elegance, prvotřídní zpracování materiálu a komfortní posezení, to je sedací souprava Tiffany.
Všestranná a maximálně praktická sedačka, která disponuje rozkladem, velkými úložnými prostory a snímatelnými potahy.

Variabilní sedací souprava GAME

Zaujme vás svým ležérním stylem a vysokou variabilitou všech dílů. Sedačku si můžete poskládat z několika dílů, a to z jedno nebo dvousedáků různých velikostí, opěrných rámů a polštářů různých provedení. To je hlavní výhoda této sedací soupravy, která vás svou hravostí nikdy neomrzí.

Sedací souprava MIA

Nadchne vás svými originálními čistými liniemi, které zapadnou do každého interiéru. Malá nebo velká, do paneláku nebo do reprezentativní vily, všude najde svoje uplatnění. Mezi hlavní přednosti patří patentovaný mechanismus, který umožňuje prohloubit sed a zároveň zvýšit výšku opěradla. V obou polohách opření je zachován stejný úhel a nenaruší se tak komfort sezení. Dále MIA umožňuje polohování všech svých opěrných polštářů.

 

Datum: 11.3.2022 14:45:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště