Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

JECH – český výrobce sedacích souprav

 

Hlavním výrobním programem naší firmy JECH je výroba čalouněného sedacího nábytku a nábytku pro pečovatelství. Výroba je vybavena moderní technologií zajišťující špičkovou kvalitu výrobků. Firma je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009.

V klidné a bohaté přírodě Orlických hor jsme vybudovali vlastní výrobnu a od roku 1991 se snažíme tuto atmosféru přenést i na náš sortiment. S pomocí předních designérů pracujeme na tom, aby naše výrobky nesly křivky moderního designu, vytváříme unikátní kolekce a naše snaha se nám vrací nejen ve spokojených tváří našich zákazníků, ale i řadě prestižních ocenění, kterých firma JECH získala již několik.

Kvalitou a užitnými vlastnostmi svých výrobků firma získala pevné postavení na českém trhu a rychle roste její prestiž v zahraničí.

Na veletrhu představíme vyladěnou prezentaci variabilní sedací soupravy GAME NEW

Dynamická doba si žádá maximální přizpůsobivost. S luxusní sedací soupravou GAME NEW už nemusíte řešit, pro jaký tvar se rozhodnout.

Všechny díly, sedáky, opěráky i područky variabilní sedací soupravy GAME NEW můžete neomezeně kombinovat, posouvat a napojovat, takže si naplno užijete zábavu s přáteli i rodinou, ale také okamžiky klidu a relaxace. Prožijte každý den jinak, užijte si hravost, kreativitu a rozmanitost svých volných chvil.

Těšit se můžete na novinku konferenční stolek GAME NEW. Designer Lukáš Taneček.

Více o sedací soupravě Game new naleznete zde

 

ZVEDACÍ KŘESLO EVENES (přihlášen na grand prix)

Zvedací křeslo EVENES je funkčním, maximálně pohodlným a zároveň elegantním pomocníkem ideálním do domácnosti i pečovatelských zařízení. Stačí jeden stisk tlačítka a křeslo EVENES se plynule a bezpečně nakloní a nadzvedne váhu až 160 kg. Sedící osobě na křesle tak umožní pohodlné a samostatné vstávání a pečující osobě velkou měrou ulehčí od velké zátěže. Další velkou předností je samostatné polohování podnožky a opěráku.

Sedák je navíc hloubkově nastavitelný a přizpůsobí se tak různé výšce postavy. Pevná konstrukce společně se samozhášivými molitany a snímatelnými potahy dělá z křesla EVENES skvělého a vysoce odolného společníka do domácností, společenských místností, pokojů, kluboven, ale i na chodby pečovatelských domů pro příležitostný odpočinek.

Více informací o zvedacím křesle EVENES naleznete zde

Další novinkou budou nové kolekce látek a podnožka pro křeslo Sira.Další sortiment našich sedacích souprav naleznete zde

 

Datum: 30.3.2017 7:36:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště