Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

JASYKO představilo legendární repro soustavy v kombinaci s mechovými stěnami


Společnost JASYKO je ryze česká rodinná firma, která se primárně zabývá komplexním řešením audiovizuálních a řídících systémů pro domácí i profesionální aplikace. Jejím cílem je nabídnout řešení všech požadavků zákazníka, i těch, o kterých zatím ani sám neví.

Na veletrhu MOBITEX letos představili legendární repro soustavy Bowers & Wilkins 800 od anglického výrobce a jim skvěle sekundují zesilovače amerického výrobce McIntosh.

„Jsme tradiční vystavovatel veletrhu MOBITEX, jsme tady v podstatě od jeho začátku. Letošní ročník nás příjemně překvapil, navázal na tradici úspěšných veletrhů předchozích let. Účast na veletrhu pro nás znamená především osobní kontakt se zákazníkem. Potřebujeme, aby zákazník, který je náročný, si na výrobek sáhnul, poslechnul, viděl jej na živo,“ uvedl majitel firtmy Michal Jakubec.

V Brně je kvalitní zvuk doma ve studiu JASYKO, které sídlí na adrese Purkyňova 45. Tady se můžete těšit především na exkluzivní hudební zážitek v podobě koncertů vašich oblíbených interpretů z první řady bez rušivých vlivů. Na ploše více než pět set m² se zaposloucháte do prémiových nekompromisních reprosoustav a komponentů světových značek. Nechybí ani poctivé analogové řešení – elektronkové zesilovače nebo gramofony, které se vrací na výsluní, kam zcela jistě patří.

Datum: 23.4.2022 10:51:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště