Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
26.-29.2. 2020

Veletrh nábytku a interiérového designu

Italský luxusní nábytek na míru Biesse

 

Abitiamo je výhradní dovozce a prodejce kvalitního luxusního nábytku na míru od italského výrobce Biesse. Biesse je řemeslná dílna, která vznikla v roce 2004. Nepřetržitý vývoj s důrazem na kvalitu skombinovaný s pečlivým a permanentním servisem zaručili značce důvěru řady specializovaných prodejců po celém světě. Spolupráce s architekty a designéry přispěla k realizaci funkčních a moderních výrobků určených pro zákazníky střední a vyšší třídy.

Aktuální kolekce se soustřeďuje především na pohovky, běžné i rozkládací, v široké variabilitě provedení i látek. Mimo ně pak firma vyrábí také různé modely polstrovaných postelí. Všechny produkty plně respektují aktuální cíl společnosti, kterým je nabídnout zákazníkům originální, kvalitní a pohodlný výrobek, který odpovídá požadavkům na funkčnost a zároveň díky svému vzhledu nabízí estetickou přidanou hodnotu.

Na veletrhu MOBITEX společnost najdete na stánku č. 025 v pavilonu F.

Použité materiály:

Polstrování - Sedací soupravy Biesse jsou charakteristické čalouněním s tzv. „tvrdým sezením“. Čalounění sedáků jsou vyrobeny z polyuretanové pěny s větším odporem proti stlačení a vysokou objemovou hmotností nebo z tužších tlačných pružin. To zaručuje dlouhou trvanlivost tvarovacích i potahových materiálů sedací soupravy. Sedací souprava se vám neprosedí a potahové materiály se nevytahají. Čalounění s tvrdým sezením je výhodné také z toho důvodu, že se při dosednutí do sedáku nezaboříte a lépe se ze sedací soupravy vstává.

Dřevo – se používá se na výrobu nosných prvků čalouněného nábytku pro své výborné vlastnosti, jimiž jsou například pružnost, pevnost v ohybu a tvrdost.

Potah – je poslední vrstvou materiálové skladby čalouněného nábytku. Může být látkový, kožený, koženkový nebo kombinovaný. Vlastnosti a kvalita potahu jsou velmi důležité, neboť je vystaven největšímu namáhání a zároveň dotváří celkový estetický dojem vaší sedačky.

„MUNICH“ – 100% polyesterová tkanina s hladkou strukturou, výjimečný pocit komfortu, velmi dobrou prodyšnost a 100% voděodolnost. Vysoce kvalitní tkanina, odolná proti mechanickému poškození a nečistotám.

„ULTRA CLEAN 1537“ – 100% polyesterová tkanina, vizuálně velmi podobná bavlně, ale extrémní pevnosti a odolnosti proti roztržení a vodě. Impregnací Fiberguard, umožní odstranit skvrny, jako je káva, víno, kuličkové pero, kečup - pouze vodou.

„GOBI“ - 100% polyesterová tkanina, exkluzivní exteriér a pastelové barvy dodávají diamantový elegantní vzhled. Impregnací Fiberguard, umožní odstranit skvrny, jako je káva, víno, kuličkové pero, kečup - pouze vodou.

„Malibu“ - 100% polyesterová tkanina, vysoce odolný povrch CANAPONE proti opotřebení pohovky prodlužuje jeho životnost. To umožňuje, aby produkt nevyhořel a dlouhou dobu neztrácel jas.

Kůže – neboli useň je vyčiněná zvířecí kůže (nejčastěji hovězí), zbavená srsti a podkožního vaziva. Díky svým výborným vlastnostem – odolnost a mimořádně dlouhá životnost, je kůže jako potah na čalouněný nábytek velmi oblíbená. Kůže je přírodní produkt, dobře se čistí a je příjemná na dotek.

Datum: 7.2.2019 18:15:00Současně také

Stavební veletrh Brno
26. - 29.2. 2020


DSB - Dřevo a stavby Brno
26. - 29.2. 2020


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště