Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

Inspiraci pro bydlení nabízí veletrh MOBITEX


Jaro je podle mnohých tím správným časem na změnu. Pokud jste se odhodlali proměnit třeba svůj interiér, přijďte od 21. do 23. dubna do pavilonu V na brněnské výstaviště. Na veletrhu MOBITEX totiž naleznete množství inspirace na vybavení domácnosti. 

Na veletrhu MOBITEX si prohlédnete a vyzkoušíte množství sedaček, postelí, židlí i dalších doplňků. A pokud milujete zajímavé kombinace, určitě si nenechte ujít expozici Crazy Design, kterou vytvořila designérka Iva Bastlová.

Pod jednou střechou se navíc koná i Stavební veletrh Brno a veletrh Dřevo a stavby Brno, takže kromě tipů pro krásný interiér získáte i spoustu rad pro stavbu či rekonstrukci.

Trojice veletrhů je otevřená od 21. do 23. dubna vždy od 9 hodin. Ve čtvrtek a v pátek se brány výstaviště zavírají v 18 hodin, v sobotu o hodinu dříve. Vstup pro pěší je možný přes hlavní bránu nebo přes pavilon E. Auta vjedou do areálu 4. bránou.

Nejvýhodnější vstupenky koupí lidé on-line za 100 korun. Na místě zaplatí dospělí o 50 korun více, pro studenty a důchodce je cena stále sto korun. Děti do šesti let mají vstup zdarma.

 

Datum: 21.4.2022 9:00:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště