Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

GRENA, a.s.

GRENA, a.s. se sídlem ve Veselí nad Lužnicí je ryze českou společností, jejíž historie sahá až do roku 1941. Hlavní oblastí výroby jsou protipožární, nehořlavé, izolační a akustické vermikulitové desky a tvarové dílce Grenamat. Tyto produkty mají široké využití ve stavitelství, lodním průmyslu, při stavbě krbů a kamen, výrobě dveří a v řadě dalších oborů a odvětví. Tento sortiment vyvážíme do více než 30 zemí světa. Naše druhá divize se orientuje na povrchové úpravy materiálů (CPL, HPL, dýhy, moderní akryláty s vysokým leskem, barvy…). Do této divize patří také již přes 20 let výroba kuchyňských a nábytkových dvířek Grena DD a nábytkových dílců, které jsou oblíbené především mezi tuzemskými truhláři a výrobci nábytku.

V naší nabídce naleznete přes 50 různých tvarů dvířek, od těch jednodušších po ty složitější. Široký výběr moderních i klasických dekorů fólií uspokojí určitě vkus a fantazii každého, kdo touží po vylepšení vzhledu svého nábytku. Kromě fóliovaných dvířek si naši zákazníci mohou vybrat také dvířka lakovaná či dýhovaná.
Dostupná dvířka Grena DD jsou vhodná do kuchyní, koupelen, obývacích pokojů i kanceláří.

   

V roce 2020 jsme se přidali mezi dalších více jak 300 českých firem a podniků, které označují své produkty ochranou známkou Český výrobek.

Díky výrobě fóliovaných a dýhovaných desek, nábytkových dílců a kuchyňských dvířek má naše společnost blízko k nábytkovému průmyslu. Proto jsme členy také Klastru českých nábytkářů a Asociace českých nábytkářů - organizací, které podporují podnikání a rozvoj v oblasti truhlářství a nábytkářství, dřevozpracujícího průmyslu a interiérové tvorby.

Na veletrhu Mobitex 2022 budeme na stánku Klastru českých nábytkářů v přízemí pavilonu V na stánku číslo 35 prezentovat výrobu kuchyňských dvířek Grena DD. K vidění budou všechny typy dvířek – fóliovaná, dýhovaná, lakovaná a také dvířka s digitálním potiskem.
 

 

Datum: 12.4.2022 17:34:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště