Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GP MOBITEX 2019: Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace

 

Jedinou střední a vyšší odbornou školou zastoupenou na Grand Prix Mobitex 2019 je Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola Brno. Soutěžní přehlídky se účastní s 18 kusy autorského nábytku a bytových doplňků studenti oborů Design interiéru a Design interiéru a textilu.

Budoucí designéři oboru Design interiéru pracovali s díly ohýbaných prvků z produkce firmy TON, především s překližkovými sedáky. Kombinací s jinými materiály – kovem, sklem, kůží, plastem nebo kamenem, vznikla série závěsných i stolních svítidel doplněná o nástěnné věšáky, stolek a dětské křeslo.

Obor Design interiéru a textilu představí kolekci povlečení a dekorační textilie s využitím digitálního raportovaného potisku, který tematicky vychází ze širšího zadání "Zvíře" a "Cestování". Použitý polyesterový materiál interlock je díky své vlastnosti zabraňování nadměrnému pocení praktický za každé teploty a ve všech ročních obdobích. Kvalita tisku a jeho trvanlivost je technologicky zajištěna tzv. sublimační metodou, při které působení m zvýšeného tlaku a teploty pronikne barva přímo do struktury vlákna. Tím je zaručena dlouholetá životnost vzoru.

Přihlášené práce studentů

Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace
Design interiéru | Design interiéru a textilu

Datum: 14.2.2019 9:11:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště