Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GABON na veletrhu MOBITEX

 

Kuchyňské studio GABON je česká nábytkářská firma, která vznikla roku 1992. Letos tedy oslavíme již 25 let s Vámi. Řadíme se mezi největší dodavatele kuchyní pro Brno a Jihomoravský kraj. O kvalitě dodávaného nábytku, který vyrábíme v Brně – Černovicích, kde firma na ploše 1500 m2 působí, svědčí i fakt, že firma uspěla nejen na náročném českém trhu, ale svůj úspěch slaví i na rakouském, německém a švýcarském trhu.

V současné době má firma GABON 40 zaměstnanců a zabývá se z 80% výrobou kuchyňských linek, kuchyňského nábytku, dodávkou kuchyňských spotřebičů a všeho s kuchyněmi souvisejícím. Firma nabízí i veškeré související práce - instalatérské, elektrikářské, zednické, malířské a podlahářské. Lze tedy hovořit o dodávce na klíč.

Této politice je podřízeno veškeré dění ve firmě. Počínaje rozsáhlou škálou dodávaných materiálů a kování, nábytkových prvků a kuchyňských spotřebičů, přes vytvoření počítačového návrhu Vaší nové kuchyně zdarma, přesné zaměření kuchyňských prostor laserovými měřidly, výrobou na CNC strojích, precizní a několikanásobnou kontrolou veškerých výrobků, až po profesionální montáž. Firma dodržuje veškeré postupy nastavené dle ISO 9001. Za zmínku stojí i ekologické chování firmy, kdy veškerý firemní odpad je pečlivě tříděn a recyklován.

V letošním roce představí firma Gabon ve spolupráci s německou firmou Häfele na mezinárodním veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX  v Brně chytré řešení pro každý prostor.  Jedná se o systém HAWA-Concepta umožňující uzavření skříní otočnými dveřmi. Výhodou je plné otevření skříně a snadný přístup do celého úložného prostoru, zároveň ale v otevřeném stavu poskytuje volný neomezený a tudíž i bezpečný pohyb v celé oblasti před skříní.

Je nejen vhodný pro šatní skříně, ale zejména pro pracovní prostory, jako jsou např. skryté kuchyňské linky, domácí kanceláře apod.  Využití nachází nejen v soukromých interiérech, ale též v kancelářích nebo obchodech. Dokonale kombinuje dvě pohybové formy – otáčení a posouvání. Umožňuje dveře lehkým pohybem standardně otevřít otočením o 900 a poté zatlačit do pouzdra v korpusu pro docílení úspory místa – skříň tak může zůstat trvale otevřená, aniž by dveře překážely.

Další novinkou na našem stánku bude systém Tavoletto. Jedná se o sklopnou postel a pracovní stůl v jednom. Vhodné řešení pro ty, kteří si chtějí udržet vyšší standard interiéru v době, kdy dramaticky rostou ceny za obytnou plochu, zejména pak u bytů ve velkých metropolích.

Největším benefitem tohoto řešení je maximální využití interiéru na malém prostoru při zachování veškerého komfortu spaní a ergonomie.

Více informací naleznete na www.gabon.cz 

 

Datum: 9.3.2017 12:43:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště