Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

FOAM ROYAL

Již více než 20 let se firma FOAM ROYAL stará se o vysokou kvalitu spánku svých klientů. Jsme si vědomi toho, že více než třetinu svého života strávíte na matraci, proto je tak důležité vybrat si ten nejkvalitnější produkt, který umožní tělu správnou regeneraci.

Posláním naší společnosti je usilovat o dokonalost. Matrace jsou navrhovány a vyráběny pod vedením těch nejlepších technologů. Roky práce vedly k vytvoření výrobků šitých na míru individuálním zákaznickým požadavkům, díky kterým si každý najde perfektní matraci pro sebe. Použití vysoce kvalitních materiálů při výrobě umožňuje užívat si kvalitních produktů na neměnné úrovni po mnoho let.

Většinu naší nabídky tvoří termoelastické matrace, což jsou zdravotní výrobky, které lze využít při spánku a odpočinku, jak v prevenci, tak i na podporu léčby nemocí, zejména pohybového a oběhového systému.

Vysoká kvalita a zdravotní přínosy matrací Foam Royal jsou definovány certifikátem URS potvrzujícím shodu se systémem managementu jakosti pro zdravotnické prostředky ISO 13485:2016 při návrhu a výrobě.

 

Datum: 11.4.2022 13:37:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště