Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Firma JELÍNEK je ryze česká nábytkářská firma

 

Firma JELÍNEK je ryze česká nábytkářská firma s rodinou tradicí, která se datuje k roku 1897. Vášeň pro dřevo a poctivou řemeslnou práci koluje v krvi majitelů a zaměstnanců firmy JELÍNEK již 5 generací.  V letošním roce slaví firma JELÍNEK významné jubileum 120 let od svého založení.

V současné době produkuje firma JELÍNEK nábytek z masivního DUBU, BUKU a vzácné vysokohorské dřeviny ZIRBE ve špičkové kvalitě, v souladu s přírodou a zdravým životním stylem. Dokonalá propracovanost masivního dřeva pak umocňuje osobitý design nábytku. Povrch nábytku je upraven olejem nebo kvalitním, ekologicky šetrným lakem, který nezatěžuje životní prostředí.

V nabídce firmy JELÍNEK najdete především LOŽNICE, OBÝVACÍ STĚNY, SEDACÍ SOUPRAVY a JÍDELNÍ SESTAVY.

V letošním roce představí firma JELÍNEK na mezinárodním veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX  v Brně mimo jiné především luxusní levitující postele FLABO a BETINA.

Kolekce FLABO vznikla ve spolupráci s německým designérem Jochenem Flacke, který pro výrobu této luxusní ložnice zvolil masivní dubové dřevo o síle 40 a 25 mm. Pevný masivní DUB je odlehčen výrazně ustoupeným soklem a celá postel včetně důmyslných stolků tak vytváří dojem levitace v prostoru.

Luxusní ložnici BETINA představí firma JELÍNEK jako BIO NÁBYTEK bez kovových spojů a povrchové úpravy. Věříme, že zákazníky nadchne nejen dokonalá propracovanost dřeva ale také účinky a specifické aroma ze vzácné ZIRBE. Neupravený povrch vysokohorské dřeviny o síle 40 a 25 mm zajišťuje přirozené odpařování esenciálních olejů, které blahodárně působí na lidský organismus. Lidové tradice ale také současná medicína ve svých studiích potvrzují, že energie ze stromu ZIRBE léčí TĚLO i DUŠI.

Kde jinde můžete načerpat tolik potřebnou energii do dalšího dne než v ložnici z masivního dřeva.

Pro zdravý spánek a dokonalou relaxaci je však důležitá také volba správné matrace.
ORTOPEDICKÉ LAMELOVÉ MATRACE SÁRA a ZORA pro Vás vyrobí firma JELÍNEK doslova na míru dle Vašich představ. Lamelový rošt, zabudovaný uvnitř matrace se Vám při spánku citlivě přizpůsobí a dokonale Vás podepře. Jedině tak dochází k svalovému uvolnění a odpočinku kosterní stavby těla. Výhodou matrací SÁRA a ZORA je obrovská variabilita a snadná obnovitelnost jednotlivých komponentů. Jednoduše změníte váhovou kategorii, vyměníte potah nebo roznášecí vrstvu a prodloužíte tak funkčnost matrace na další období.

Firma JELÍNEK se na výrobu ortopedických lamelových matrací specializuje více než 23let. Vývoj provází pravidelné testování matrací ve státních zkušebnách, ale také v náročných podmínkách jako jsou nemocnice a pečovatelské domy.
 

Právem byla matrace SÁRA a ZORA několikrát za sebou oceněna prestižní značkou CZECH MADE a značkou ČESKÁ KVALITA nábytek.

Na základě mnohaletých zkušeností Vám dnes tým odborníků firmy JELÍNEK doporučí vysněnou matraci na míru dle Vašich potřeb.

Více informací naleznete na www.jelinek.eu

 

 

 

 

Datum: 2.3.2017 11:15:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště