Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Evropská premiéra designového radiátoru a tombola s atraktivními cenami. Dobrá klíma vystavuje poprvé, ale ve velkém stylu

 

Společnost Dobrá klíma patří na veletrhu MOBITEX 2019 k novým vystavovatelům, ale jejich stánek č. 40 v pavilonu F s atraktivní nabídkou klimatizací a radiátorů určitě nepřehlédnete. Některé z výrobků dokonce můžete vyhrát ve veletržní tombole. Více si přečtete v rozhovoru s majitelem společnosti Petrem Jelínkem.


Na veletrhu MOBITEX vystavujete poprvé. Co je hlavním cílem vaší prezentace?
Našim cílem je představit českému zákazníkovi novou společnost, která se dokonale postará o kvalitu, teplotu a svěžest vzduchu v jeho bezprostřední blízkosti. Rádi bychom našim budoucím zákazníkům nabídli služby a produkty na vysoké úrovni. Máme bohatou nabídku klimatizací a také speciálních designových radiátorů, které dodají každému prostoru dokonalý styl a šmrnc.

Právě obě zmíněné kategorie budeme vystavovat i na veletrhu MOBITEX. Návštěvníci se mohou těšit na klimatizace prémiových značek a také na krásné designové radiátory všech možných tvarů a barev, které jim určitě vyrazí dech. Někdy i takový obyčejný doplněk, jakým je radiátor, může být designový skvost, který se stane hlavní dominantou prostoru. Už dávno neplatí, že radiátor je třeba schovat a má být hlavně nenápadný.

Představíte na veletrhu nějaké zajímavé novinky?
Pro návštěvníky jsme připravili jeden unikát. Přímo v našem stánku představíme nový produkt, který bude mít evropskou premiéru právě na veletrhu v Brně a hlásíme jej také do soutěže Grand Prix Mobitex. Jde o novou řadu radiátorů Terma Camber, která prošla speciálním redesignem. Když tento radiátor spatříte, nebudete bez něj chtít odejít.

Zároveň chci pozvat návštěvníky k účasti v naší veletržní tombole. Stačí na stánku vyplnit lístek a v sobotu odpoledne proběhne slosování za účasti stand-up komičky a moderátorky Lucie Macháčkové. Hlavní cenou je klimatizace, další dva výherci získají radiátory a připraveno je ještě několik menších cen.

Ve vašem sortimentu panuje na trhu velká konkurence. Čím především chcete zákazníky zaujmout?
Naše portfolio je plné skvělých produktů, které se starají o vzduch, takže máme našim zákazníkům co nabídnout. Je skvělé, že výstava zahrnuje vše, co souvisí se stavbou a domovem. Každý, kdo aktuálně řeší otázku bydlení nebo výstavby, si zde přijde na své. Našim zákazníkům dokážeme nabídnout i produkty, které se jim budou hodit, pokud mají právě holou stavbu či řeší rekonstrukci. V takovém případě doporučujeme zamyslet se nad možností rekuperace nebo tepelného čerpadla. Koupě obou zmíněných vzduchotechnických zařízení nebudete nikdy litovat, protože vám ušetří dost peněz a zjednoduší život.

Chceme českým zákazníkům ukázat, že na jejich trh přišla společnost, která se postará o jakýkoli požadavek v souvislosti se vzduchem. Doposud bylo zvykem, že klienti u jedné společnosti zakoupí klimatizaci, v další si nechají namontovat radiátor a v prodejně elektra cestou z práce koupí čističku vzduchu. U nás najdou vše na jednom místě. Je jedno, jestli hledáte chlazení, topení, potřebujete naprojektovat vzduchotechniku v novostavbě, sháníte elektrický ohřívač, čističku vzduchu nebo zvlhčovač. Vše zmíněné a mnohem více najdete v našem e-shopu. Kromě velkého množství produktů se setkáte i s odborným poradenstvím a rychlým dodáním, takže se nemusíte bát, že si vyberete špatně. Těšíme se, že našim budoucím klientům nabídneme služby na nejvyšší úrovni.

Datum: 20.2.2019 21:45:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště