Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

E-shop MT nábytek láká návštěvníky veletrhu MOBITEX na fakírskou židli

 

 Na mezinárodním veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX se letos poprvé představí i největší tuzemský e-shop s nábytkem MT nábytek. U stánku návštěvníky čeká fakírská židle i soutěž o designovou pohovku. Kromě toho se dozvědí, jak nejsnáze nakupovat nábytek online. Mezinárodní nábytkářský veletrh se uskuteční na brněnském výstavišti a potrvá od středy 20. do soboty 23. dubna.

Přední internetový obchod s nábytkem se letos poprvé účastní mezinárodního veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX. „Účastí na veletrhu chceme ukázat lidskou stránku prodeje přes internet. Neradi bychom byli vnímáni jen jako obrazovka monitoru. Za úspěchy největšího českého e-shopu s nábytkem totiž stojí více než 250 lidí,“ popsala důvod účasti na veletrhu MOBITEX Petra Triščíková z e-shopu MT nábytek. Zatím nejčastěji online nakupují lidé ve věkové kategorii 25 až 40 let, účast na veletrhu má možnost to změnit. „Návštěvníkům ukážeme výhody nákupu nábytku přes internet a poradíme jim, jak na našem e-shopu nakupovat,“ dodala Triščíková.

Stánek společnosti MT nábytek o rozloze padesáti metrů čtverečních bude k vidění v pavilonu F. Kromě poradenství s nakupováním online je největším lákadlem fakírská židle. „Zájemci se na židli mohou posadit i vyfotit. Kromě toho připravujeme také průzkum o bydlení a soutěž o designovou pohovku,“ uvedla Triščíková s tím, že další soutěže bude společnost pořádat přímo na pódiu MOBITEXu.

 

O společnosti MT nábytek

MT nábytek je lídrem v on-line prodeji nábytku v České republice i na Slovensku. Společnost vznikla v roce 2011 jako drobný internetový prodejce se třemi zaměstnanci a o pět let později se stala jedničkou v prodeji nábytku na internetu s více než 250 zaměstnanci. V nabídce najdete přes 7 000 kusů kvalitního nábytku pro dům i zahradu a každý den přibývají další. U většiny z prodávaných produktů je možné zvolit barvu, velikost, druh čalounění i další parametry. E-shop nabízí možnost vrácení zboží nadstandardně do 45 dnů a také dovoz a výnos nábytku.

 

 

Datum: 15.4.2016 9:00:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště