Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

Dřevojas, výrobní družstvo


Společnost Dřevojas, 100% rodinná firma sídlící ve Svitavách, je jedním z nejvýznamnějších a největších českých producentů a dodavatelů koupelnového nábytku na český i evropský trh. Koupelny vyváží například do Švýcarska, Skandinávie, Německa či Francie.

Více než 75letá tradice výroby se promítá do vysoké kvality provedení a zajímavého designu, který dokáže oslovit a zaujmout.

   

Kromě prvotřídních sériových řad vyrábí i nábytek na zakázku. Nabízí prostřednictvím partnerských koupelnových studií možnost realizace nábytku na míru v přehledném konfigurátoru. Více naleznete na: www.drevojasnamiru.cz

Dřevojas pro výrobu využívá nejmodernější technologie. Výjimečná je společnost také pro vývoj a výrobu vlastních keramických umyvadel k většině produktových řad, které dodávají tomuto nábytku punc originality a nezaměnitelnosti.

V rámci Mobitexu najdete produkty Dřevojasu ve vzorovém malometrážním bytě č. 3 pro aktivní seniorní pár. Vystavená umyvadlová skříňka se dvěma bateriemi a galerka z kolekce MAJESTY jsou v individuálním barevném provedení. U nábytku z Dřevojasu se nemusíte omezovat pouze na standardní dřevodekory a laky, můžete vybírat z nekonečné barevné škály vzorníků RAL nebo NCS. Vyjádříte tak tím svoji osobnost a získáte naprosto originální vybavení do interiéru vaší koupelny.

Více informací o společnosti a jejích produktech naleznete na: www.drevojas.cz

 

Datum: 6.2.2023 16:17:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště