Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

Doppler


Společnost Doppler byla založena v roce 1947 v Braunau am Inn jako malá rodinná firma zabývající se výrobou deštníků. V 70. letech 20. století došlo k vytvoření německé pobočky, v 90. letech vznikly dceřiné firmy v Čechách a na Slovensku.

Původní sortiment deštníků byl doplněn o segment slunečníků a následně rozšířen i o polstry a zahradní nábytek. Široká nabídka zahrnuje výrobky základních cenových skupin i sortiment luxusních produktů, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

V Čechách je Doppler již 30 let výrobcem a prodejcem polstrů na zahradní nábytek a to i polstrů na zakázku od jednoho kusu, dle individuálních požadavků zákazníka. Jsme prodejcem zahradního nábytku a zahradních slunečníků. Na důkaz kvality našich výrobků značek KNIRPS a DOPPLER poskytujeme všem našim zákazníkům prodlouženou záruku tři roky. Naše produkty zakoupíte jak v celé řadě řetězců a u našich obchodních partnerů, tak na e-shopu www.dopplershop.cz. V českém sídle naší společnosti v Trhových Svinech máme vzorkovou prodejnu s krytou výstavní plochou.

S produkty DOPPLER, KNIRPS a DERBY je možné se též seznámit na výstavách a veletrzích, jakým je i MOBITEX probíhající na brněnském výstavišti od 21. do 23. dubna tohoto roku. V naší expozici můžete shlédnout a hlavně vyzkoušet stálice v našem sortimentu, tak novinky, které jsme pro Vás připravili na letošní sezonu. Z novinek představíme nové dezény našich podušek a zcela novou řadu podušek FUSION SLIM. V sortimentu zahradního nábytku v naší expozici dostanou místo jako novinky praktické a bezúdržbové zahradní sestavy z umělého ratanu AVILA, HAVANNA ROYAL a stylová moderní hliníková sestava LIVORNO, vyrobená v kombinaci velmi kvalitních materiálů. Naše slunečníky to je zejména velké množství variant, podle způsobu použití, barvy, materiálu, velikosti, tvaru a designu. Novinkové slunečníky v řadě Alu Wood s nadčasovým provedením konstrukce v imitaci jasanového dřeva, mají potah s vynikající UV ochranou 80+.

Naše produkty lze popsat na mnoha stránkách papíru. Nejlepší zkušenost s nimi ovšem získáte, pokud je na vlastní oči uvidíte a samozřejmě vyzkoušíte, třeba právě na veletrhu MOBITEX.

Datum: 17.3.2022 16:29:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště