Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Doppler na veletrhu MOBITEX

 

Společnost Doppler byla založena v roce 1947 jako malá rodinná firma zabývající se výrobou deštníků. Od té doby díky svým pobočkám a výrobním závodům po celém světě výrazně rozšířila místa zastoupení a nabízený sortiment. Dnes je celosvětově uznávanou společností v oblasti výroby a prodeje deštníků, slunečníků, zahradního nábytku a polstrů. V České republice působíme již od roku 1991.

Společnost Doppler původně stavěla svůj tradiční sortiment na produkci kvalitních deštníků, kterých dodnes nabízí nepřeberné množství typů a provedení. Díky jejich kvalitě jsou stále velmi oblíbené a to kvůli velkému portfoliu od základních kousků až po luxusní řady. Zakládáme si na precizním zpracování a především odolnosti. Deštníky Doppler úspěšně zvládají náročné testy ve větrném tunelu se silou větru až 100 km/hod. a můžeme na ně poskytnout záruku až 5 let. Každý rok designeři připravují nové módní kolekce. Naši evropskou výrobu pod značkou Doppler doplňují deštníky našich licenčních partnerů: S. Oliver, Bugatti, Knirps. Zároveň také dodáváme reklamní deštníky pro renomované zákazníky z automobilového průmyslu.

Následně zařadila společnost Doppler do své nabídky sortiment slunečníků a zahradního  nábytku, včetně produkce polstrů na zahradní nábytek a stala se i v této sekci světově uznávanou značkou. Sortiment slunečníků zahrnuje široký výběr modelů  - od malých plážových až po velké slunečníky pro gastronomii, které Doppler vyrábí.

Ucelená nabídka zahradního nábytku z oblíbených bezúdržbových materiálů  nebo kombinace s teakovým dřevem Vám umožní nalézt produkt přesně podle Vašich představ. Nabízíme sestavy jídelní, odpočinkové i kávové, samostatná křesla i stoly, lehátka, relaxační křesla i houpačky. Zároveň jsme výrobci nepřeberného množství polstrů na zahradní nábytek, šijeme polstry v základních i luxusních řadách. Nabízíme také zakázkovou výrobu polstrů  na míru dle Vašich specifikací včetně reklamního označení např. výšivkou.

Pošlete nám svoji poptávku ještě dnes nebo využijte cenově výhodné nabídky ve značkové prodejně v Trhových Svinech. Samozřejmostí je odborné poradenství, záruční i pozáruční servis a mnoho náhradních dílů. Katalog ke stažení najdete na www.doppler.cz.

Datum: 19.4.2018 9:18:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště