Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Dobrá rada nad zlato – u nás ZDARMA

 

Chystáte se stavět? Rekonstruovat? Nebo kupovat nový nábytek? Zastavte se do nezávislých odborných poradenských center, kde poskytnou cenné rady a informace renomovaní odborníci. Navíc zdarma! Jejich návštěvou tak získáte možnost porovnání různých alternativ řešení konkrétních plánů na stavbu či rekonstrukci. Stranou pozornosti nezůstane ani problematika technického zařízení budov nebo bydlení v dřevostavbě a ochrana dřeva. Samostatnou kapitolu pak tvoří moderní a vkusné vybavení interiéru a výběr kvalitního, zdravotně nezávadného nábytku.

 

Nová zelená úsporám a Operační program Životní prostředí
Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí ČR představí na Stavebních veletrzích Brno novinky v programech Nová zelená úsporám a Operační program životní prostředí.

Kde? Pavilon P, stánek 144.

 

Nové materiály, technologické postupy, úspory energií, aktuální legislativa

Aktuální informace o správných technologických postupech, aplikaci právních norem či energeticky úsporném stavění. Se všemi aspekty stavby či rekonstrukce poradí nezávislé Stavební poradenské centrum České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě.

Kde? Pavilon P, stánek 141.

 

Od žárovky po inteligentní domácnost

Navštivte interaktivní poradenské centrum zaměřené na výběr vhodného typu osvětlení a inteligentní domácnost. Letošní novinkou je vliv světla na kvalitu podání barev, správné osvětlení koupelny a inteligentní domácnost. Nebude chybět oblíbená laboratoř světla, osvětlení kuchyňské linky, jídelny a další!

Kde? Pavilon M.

 

Zásobování pitnou vodou pro byty, domy, zahrady

V souvislosti s aktuální problematikou nedostatku pitné vody jsme rozšířili poradenský servis také o tuto oblast. Na co se můžete zeptat? Na vše, co se týká zásobování vodou! Například péče o vodoměr, správné napouštění bazénů, nakládání s dešťovou či odpadní vodou až po otázky týkající se studní. Přehled možných otázek naleznete zde

Kde? Pavilon P, stánek 142.

 

Voda, topení, plyn, instalace i obnovitelné zdroje energie a kotlíkové dotace

V centru pozornosti poradenského centra Cechu topenářů a instalatérů budou jak voda, topení, plyn, instalace, tak i obnovitelné zdroje energie nebo i tzv. kotlíkové dotace.

Kde? Pavilon P, stánek 143.

 

Ochrana dřeva a dřevostavby

Pro všechny otázky z oboru dřevostaveb a ochrany dřeva je připraveno poradenské centrum Asociace dodavatelů montovaných domů.

Kde? Pavilon P, stánek 126

 

Krásná, zdravá a rozkvetlá zahrada

Milovníci zahradničení najdou inspiraci z předpřipravených ukázek, ale i dobré rady nejenom pro kvetoucí záhony a zdravou zahradu. Letošní novinkou je zapojení prvku vody, užitná zahrada a bylinky.

Kde? Na volné ploše K - mezi pavilony P a F.

 

Zdravotně nezávadný sedací a lehací nábytku
Tak, aby záda nebolela a cena odpovídala kvalitě a především zdravotní nezávadnosti poradí odborníci z Cechu čalouníků a dekoratérů.

Kde? Pavilon F, stánek 052.

 

Kvalitní nábytek

V poradenském centru Klastru českých nábytkářů získáte ucelené informace nezbytné k nákupu kvalitního nábytku a získáte přehled o českých výrobcích nábytku.  

Kde? Pavilon F, stánek 074.

 

Vkusné a praktické vybavení interiéru

S pohodlným, vkusným a praktickým zařízením interiérů poradí interiéroví architekti v poradenském centru Architekt v pavilonu F.

Kde? Archouse –pavilon F, stánek 064, Ritzi Interiér – pavilon F, stánek 033, Delso Interiéry – pavilon F, stánek 061

 

Technologie a Design

Špičkovou audiovizuální techniku jako plnohodnotnou součást interiéru představuje projekt Studia Jasyko Technologie a Design.

Kde? Pavilon F, stánek 023.

 

Grand Prix MOBITEX

Neotřelý pohled studentů vysokých škol na design a nábytek.

Kde? Pavilon F, stánek 067.

 

Datum: 31.3.2016 17:00:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště