Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

DISK Multimedia s.r.o.


Společnost DISK Multimedia, s.r.o. se v oblasti akustiky a práce se zvukem pohybuje už více jak 25 let. Zkušenosti týmu a znalosti technologií i sortimentu jsou zárukou pečlivě odvedené práce. Za sebou mají množství různých projektů od nahrávacích, rozhlasových či TV studií, přes divadelní a koncertní sály, sportovní haly, koncertní místnosti a kanceláře až po učebny a sály ve školách. Doménou společnosti jsou komplexní řešení, ale rádi Vám pomůžou s malými projekty, zajištěním vybavení od nástrojů, přes ozvučení či osvětlení až po akustické prvky.

Řešení problémů způsobených špatnou akustikou má několik kroků, kterými Vás odborníci z DISKu provedou od začátku až do konce. Na úvodní bezplatné konzultaci proberou Vaše představy a požadavky. Po prohlídce a měření stávající akustiky prostoru připraví projekt s návrhem optimálního řešení. Následně zajistí kompletní dodávku potřebného materiálu včetně akustických panelů a jejich odborné montáže.Pro svá akustická řešení využívá DISK produkty prémiové portugalské značky Vicoustic.

Akustické panely Vicoustic

Zvuk a jeho šíření bývá jedním z problému jakéhokoliv vnitřního prostoru, ať už se jedná o zajištění intimity obydlí či kanceláře, snížení hluku v restauraci, srozumitelnosti v konferenčních místnostech, nebo přesný zvukový přednes v profesionálních zvukových studiích. Dozvuky, nežádoucí rezonance, hluk a obvyklé materiály jako sklo, cihly a beton mohou zničit hudební zážitek, srozumitelnost, a tedy i celkové pohodlí či produktivitu na pracovišti. Značka Vicoustic přináší chytrá řešení pro každou situaci, od náročných nahrávacích studií až po kanceláře, restaurace nebo školy. Další informace: www.disk.cz

Datum: 21.3.2022 10:56:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště