Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Designový nábytek může překvapit komfortem

 

Důkazem je nabídka společnosti JV Pohoda, která dodává na český trh luxusní nábytek zahraničních značek. Designové kousky zkrášlí váš interiér a navíc mohou být i pohodlné a praktické. Vyzkoušejte na vlastní kůži na stánku č. 021 v pavilonu F na veletrhu MOBITEX!

Kdo touží po útulném a zároveň osobitém interiéru, je u plzeňské společnosti JV Pohoda na správné adrese. Již od roku 1999 nabízí luxusní a designový nábytek zahraničních značek včetně výjimečných solitérů. Dodavatele si vybírá tak, aby jejich produkce obsahovala podobné nebo shodné typy materiálů a byla si stylově blízká. Proto není problém vybrat a sladit různé kusy nábytku od různých výrobců. Nabídka společnosti JV Pohoda oslovuje zákazníky, kteří chtějí mít interiér pěkný, funkční a originální. Dobře to vědí i návštěvníci veletrhu MOBITEX, kde vystavuje už řadu let.

„Naší veletržní expozicí se snažíme ukázat, že je možné skloubit design, luxus a 100% komfort a pohodlí. Designové kousky jsou často krásné na pohled, ale pro život prakticky nevyužitelné. To s produkty z naší nabídky nehrozí. V podstatě celý náš sortiment je založen na designu, "má nápad" a je vyrobený z prvotřídních materiálů, ale navíc je maximálně komfortní. Slovo komfort přitom neznamená jen pohodlí, ale například i jednoduchou údržbu a dlouhou trvanlivost bez viditelných změn,“ vysvětluje Barbora Vítková z obchodního oddělení firmy JV Pohoda s.r.o.


Sedací souprava Calypso
Jednou z letošních novinek je sedací souprava Calypso, která se poprvé představila veřejnosti na veletrhu v Miláně. Sedačka má moderní tvar a neobvykle řešené úzké bočnice, které zaručují maximální využití sedací plochy. Dále disponuje masivní bederní opěrkou, polohovacími opěrkami hlavy a elektrickým polohováním sedáku, což zajišťuje maximální komfort sezení. Luxusní sedací souprava může být čalouněná látkou i prémiovou italskou kůží v pestré škále barev. Veškeré nosné části skeletů jsou ze dřeva a na výběr je velké množství komponentů v různých rozměrech.

Stůl Cento Stůl Cento
Stůl Quattro Stůl Quattro

„Dalšími zajímavými exponáty jsou stoly z naší produkce - Quattro a Cento. Na výběr je několik typů masivních dřev na stolové desky, různé varianty ukončení hrany stolů a neomezená škála barev podnoží. Úžasné u těchto stolů je, že si zákazník může vybrat v podstatě libovolný rozměr, včetně atypického,“ doplnila Barbora Vítková.
 

Datum: 18.1.2019 13:53:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště