Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Designové doplňky do domácnosti z recyklovaného plastu či bambusu? To je značka Handed By!

 

Firma Iberis, s.r.o. byla založena v roce 1995 v Brně. Na začátku podnikání se firma věnovala především maloobchodu a ve vlastní prodejně prezentovala a prodávala doplňky do domácnosti a ručně vyráběné interiérové doplňky ze skla. V roce 2002 získala firma výhradní zastoupení německé značky Koziol pro ČR a SR a začala se věnovat z velké části velkoobchodu a provozování vlastního e-shopu. V současné době dodává firma Iberis zboží Koziol do prodejen po celé ČR a SR. Každoročně se účastní nejrůznějších veletrhů, přispívá do designových časopisů a časopisů o bydlení. Na veletrhu MOBITEX společnost najdete na stánku č. 048 v pavilonu F.

Koziol je německá firma s 90 letou tradicí, která vyrábí moderní bytové doplňky. Všechny výrobky jsou vyráběny v Německu a získaly řadu mezinárodních designových ocenění, jako např. reddot design award nebo nejnověji German Design Award 2019.

V roce 2017 získala firma Iberis výhradní zastoupení holandské firmy Handed By, která vyrábí ručně pletené koše, tašky, stolky, úložné boxy a designové doplňky do domácnosti s použitím materiálů, které zanechávají nejmenší možnou stopu na životním prostředí, jako např. recyklovaný plast a bambus. Produkty jsou vyráběny ručně a jsou vysoké kvality. Firma má také silnou sociální odpovědnost vůči svým zaměstnancům a garantuje, že každý produkt je vyroben eticky.

 

 

Datum: 6.2.2019 10:00:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště