Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Decor Italia působí v České republice již 6. rokem

 

K dnešnímu dni sčítá 1.232 klientů a 846 lidí, profesionálů z oboru, kteří prošli školením dekorativních systémů. Díky těmto číslům se dekorativní materiály Decor Italia dostávají do projektů architektů a designerů v Praze a celé ČR.

Domy, byty, vily, administrativní budovy, budovy UNESCO uvítaly produkty Decor Italia díky jejich spolehlivosti a všestrannosti, pro jejich krásu, modernost a přirozenou eleganci.

Decor Italia je vždy disponibilní pro všechny profesionály, kteří hledají inovaci.

Nosnými pilíři Decor Italia jsou italské historické produkty: grassello, marmorino a travertino firmy Colorificio Veneziano. Jsou to vápenné produkty, a aby byla zachována jejich přirozenost, jsou dodávány v prášku. Tyto 3 produkty se zapsaly do historie italských dekorativních stěrek již od roku 1700. Colorificio Veneziano našlo způsob jak přizpůsobit tyto produkty moderním estetickým požadavkům architektů a designérů. Navíc díky použití speciálních surovin a inovativních technologií byly vytvořeny nové produkty s metalyckými, duhovými a kovovými efekty, třpytkami, perletí, s efektem rzi a efektem zoxidované mědi.

 

Dalším nosným pilířem Decor Italia je firma ELEKTA, která nabízí pryskyřičné stěrky na podlahy a stěny, do koupelen, za kuchyňské linky a obecně jako plnohodnotnou náhradu obkladů a dlažeb s mnohonásobně vyššími estetickým efektem.

Elekta vyvinula specifické systémy pro každý typ práce, různé problematiky a uspokojící jakýkoli požadavek na dekorativní efekt.

Problematik podlah a sprchových koutů je mnoho, proto ELEKTA věnovala roky studiím, aby vyvinula spolehlivé produky a systémy. Standardní systém, systém MATERIA, nabízí 6 dekorativních efektů:

  • TINTA UNIKA: efekt jednobarevné, homogenní stěrky
  • MONOKROMA: jednobarevný efekt, s výraznou kresbou (špachtlovaný efekt)
  • POLIKROMA: dvoubarevný efekt
  • OXYDA: zoxidovaný efekt
  • LUMINA: efekt se třpytkami v různých barvách
  • METALLIKA: metalycký efekt


Všechny barvy lze tónovat kromě vlastního vzorníku i dle vzorníků NCS a RAL.

Navíc nabízí 15 druhů finálních laků: jednosložkové, dvousložkové, na vodní bázi, syntetické, matné, saténové, lesklé, superlesklé… atd.

Posledními produkty v jejich sortimentu jsou cemenové stěrky G40 a G110 a efekt Street art.

Pro kompletní servis architektům, designérům a koncovým klientům nabízí Decor Italia luxusní italské tapety Portofino. Firma Portofino je v Itálii považována „top“ v oblasti designu a kvalitě svých tapet. Díky svému mezinárodnímu působení dokáže uspokojit různé stylové požadavky.

Díky těmto firmám a jejich charakteristikám, je práce Decor Italia v neustálém růstu. Aby uspokojila své zákazníky po celé ČR, hledá zájemce o franchising, kteří chtějí použít operační systém Decor Italia, systém, který vítězí.
Více informací naleznete na našich stránkách:

 

 

Datum: 16.3.2017 11:01:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště