Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

České postele z masivu pro zdravý spánek. Ložnice DEIRA má medaili

 

Na veletrhu MOBITEX opět najdete expozici českého výrobce ložnicového nábytku Postelia a provozovatele e-shopu www.spime.cz. Jako novinku tentokrát představí ložnici z masivního dubu DEIRA v aktuálním retro stylu, s kterou také společnost usilovala o titul v soutěži Grand Prix MOBITEX. DEIRA získala 3. místo v kategorii Progresivní design. Najdete ji na stánku č. 022 v pavilonu F.

Postel DEIRA Postel DEIRA

„Ložnice z masivního dubu DEIRA je inspirována retro stylem nábytku z šedesátých a sedmdesátých let. Postel má zapuštěné nohy, což ocení hlavně majitelé menších ložnic. K přednostem tohoto modelu patří kvalitní masivní konstrukce a široká individualizace při výběru dřeva, moření, rozměru, odstínu látky a prošití,“ zdůraznil jednatel společnosti Petr Novotný. Zajímavé je také použití ekologicky šetrné povrchové úpravy olejo-voskem a čalounění, které lze díky technologii Aqua Clean snadno čistit.

Obří výběr

V sortimentu značky Postelia nalezneme nejen masivní postele, ale také lamelové rošty, komody, noční stolky, skříně, postele s úložným prostorem, jednolůžkové a rozkládací postele. Samozřejmě nechybí ani zdravotní matrace, protože hlavním tématem této firmy je zdravý spánek. „Ložnice je místnost, v které trávíme třetinu života. Proto je důležité obklopit se materiály, které nejsou zdraví škodlivé a lze je snadno udržovat a ošetřovat proti prachu, bakteriím, houbám a roztočům. Masivní dřevo není jen kvalitní materiál pro konstrukci postele, ale výhodou je také jeho nezávadnost, krása a originalita přírodní kresby. Postel z přírodního dřeva je doplněna přírodní povrchovou úpravou z oleje a vosků a pro opravdové příznivce přírodních materiálů můžeme nabídnout dřevěné rošty a matrace ze 100% přírodního latexu,“ říká jednatel společnosti Petr Novotný.

Matrace Visco Bonell Air Medium Matrace Visco Bonell Air Medium
Matrace Visco Vario Matrace Visco Vario

Expozicí na veletrhu MOBITEX chce firma Postelia oslovit jak koncové zákazníky, tak bytové architekty. Protože nový nábytek se často pořizuje ve spojení s novostavou nebo rekonstrukcí, vítá spojení se Stavebním veletrhem Brno. Hlavním cílem prezentace značky Postelia je představit novinky, které si zákazníci mohou objednat přímo v expozici za zvýhodněné ceny. Postelia používá k výrobě všechny dostupné české dřeviny, podrobnější informace najdete na www.spime.cz nebo https://www.postelia.cz.

Postel Modena s úložným prostorem Postel Modena s úložným prostorem

Postel Théra dub Postel Théra dub

Datum: 2.3.2019 7:00:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště