Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

CASTER DESIGN vyrábí podle vašich přání a návrhů našich zkušených designérekV CASTER DESIGN se již téměř 25 let zabýváme návrhem a výrobou zakázkového nábytku, unikátních vestavěných patrových a zavěšených postelí s ocelovou nosnou konstrukcí (s doživotní zárukou na konstrukci) a zakázkových stolů a stolových podnoží. Většina naší výroby je pokryta ruční prací, kterou dělají mistři svého řemesla. Od designérů, přes zámečníky až po truhláře, kteří dávají našim návrhům a realizacím život.

Více informací o nás a naší produkci najdete na www.casterdesign.eu.

V rámci Mobitexu nás naleznete v malometrážním bytě pro mladou rodinu. Vystavujeme patrové lůžko na noze.

U patrových postelí se jedná o unikátní produkt, ve kterém spojujeme klasické řemeslo s moderními technologiemi. Propojení dřeva s kovem v minimalistickém designu, skvěle sedí do interiéru a nenaruší optický vjem místnosti.


Přejete si více úložných prostor? Potřebujete pracovnu? Nebo se vám děti nevejdou do jednoho pokojíčku?

Není to jen o patrových postelích, rádi vám navrhneme celý interiér, který poté vyrobíme a namontujeme.

Naše výroba se nachází v Liberci v severních Čechách, kde u nás pod jednou střechou probíhá kompletní výroba zakázkového nábytku a našich unikátních postelí, na kterou dohlíží zkušení mistři svého řemesla, kteří jsou s námi již přes 20 let..
Vše se vyrábí podle vašich přání a návrhů našich zkušených designérek.

Poctivé řemeslné zpracování v kombinaci jen s těmi nejkvalitnějšími materiály je zárukou špičkové kvality i spolehlivosti.  

Patrové postele a zakázkový nábytek a stoly vám na míru navrhneme, vyrobíme, přivezeme až k vám a kompletně namontujeme. Díky naší téměř 25 leté historii firmy máme za sebou tisíce spokojených klientů a úspěšných realizací napříč střední Evropou, které si můžete prohlédnout v galerii inspirací.

 

Datum: 10.2.2023 13:10:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště