Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

BS textil - Již přes dvacet let se zabývají potahovými textiliemi

Firma BS-textil s.r.o. zabývající se nejen potahovými materiály, je na trhu již od roku 1993.. Firem jako je BS-textil v Česku moc není.

Na začátku všeho byly potahové látky. S postupem času k nim přibyly další zajímavé materiály jako koženky, záclony, dekorační látky či látky pro dopravní sektor. Zajímavé je také odvětví izolací "Dodáváme například pro teplárny, kde ty nároky jsou opravdu vysoké. Teploty se zde pohybují od 250 C do 750 C,“ říká jednatel, který tento sortiment považuje za velmi perspektivní.

„Tímto krokem se naše firma zařazuje mezi firmy zabývajícími se úsporami energií-trendu současné doby.“ 

Speciální záležitostí jsou jednoznačné i nehořlavé textilie z modifikovaného polyesterového vlákna TREVIRA CS, určené pro veřejné prostoty, kina, restaurace, hotely, penziony, školy, školky, nemocnice a domovy seniorů. Pokud sháníte čalounické hřebíky, šňůry a porty,  tak na ulici Strojírenská, jste na správné adrese.

Kvalita bez reklamací

Ač se společnost nezabývá vyloženě čalounickými službami, vzhledem k dlouholeté praxi v oboru je schopna v případě potřeby poradit. „V každé oblasti republiky máme nějakého VIP čalouníka, u kterého víme, že se na jeho práci můžeme spolehnout. To samé platí, když děláme vybavovací či projektové akce a je potřeba spojit několik oborů. Co je potřeba, zařídíme a dodáme pak vše jako celek,“ říká jednatel Bohuslav Voda a dodává: „Kdo k nám přijde, vždycky pro něho najdeme řešení a uspokojíme jeho potřeby.“ 

Divadla, křeslo pro papeže

Mezi zákazníky BS-textilu patří rozhodně divadla, včetně toho Horáckého v Jihlavě. Za hranicemi Vysočiny si pak do jejich látek můžete usednout třeba v Městském divadle Zlín a v Janáčkově divadle v Brně. Za zmínku také jistě stojí, že v brzké době společnost čeká oprava sálu v pražském Rudolfínu. „Tam je velmi speciální látka, protože požadavky památkářů jsou jednoznačné."

Má BS-textil na kontě nějakou kuriozní zakázku?

"Biskupská stolice se na nás obrátila s požadavkem křesel při návštěvě papeže Benedikta XVI," vzpomíná pan jednatel a dodává, že i renovace historického nábytku na zámku Loučeň se velice povedly.

Nejvíce spolupracujeme s čalouníky, ale pracovníci si najdou čas i na jednotlivce, který přijde jen tak "z ulice" si vybrat látku na sedačku či křeslo po rodičích.

 

Kontakt:

Strojírenská 8/9
586 01 Jihlava
Tel.: 567 300 700
Email: bstextil@volny.cz
Web: www.bstextil.cz

 

Datum: 9.2.2023 10:30:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště