Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Balanční sezení NEST NATURE – novinka na českém a slovenském trhu od roku 2016

 

Český výrobce MAYER CZ představí  systém balančního sezení pro zdravé sezení a pro milovníky přírody. Jedná se o alternativní krátkodobá sezení během dne s neobvykle pozitivním účinkem na Vaše záda.  Originální výrobky z dílny MAYER určené pro dynamické sezení  nejen při práci u stolové desky. Proti nepřirozenému zakřivení zad. Intuitivně zdravější sezení. Pouze z přírodních recyklovatelných materiálů.

Systém balančního sezení pro uzdravení Vašich zad

Program NEST-NATURE je v podstatě emoční „návrat“ k bezpečí a teplu, které jsou blízké vlastnímu domovu. Jde o určitý návrat k přírodě jako součást moderního aktivního životního stylu.

Sortiment zahrnuje jednak různě vysoké i nastavitelné balanční stoličky a také revoluční balanční klekačku spojující přednosti tohoto způsobu sezení s balančním efektem.  Cílem prezentace je nabídnou možnost vyzkoušet si toto dynamické sezení a osobně tak pocítit jeho přednosti.

Na stánku budou k vidění i různá čalounění opěrných ploch, také z čisté střižní vlny s výplní z kokosových vláken. Korpusy jsou vyrobeny z kvalitní ohýbané bukové překližky s povrchem buk nebo dub. Povrchová úprava dřeva jen přírodní rostlinný olej.


Balanční klekačka je přihlášena do soutěže Grand Prix Mobitex

Vystavovatel: MAYER CZ, spol. s r.o. – Pavilon F – stánek 002

Více informací naleznete zde

 

Datum: 31.3.2017 7:11:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště