Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

ARS system

Pave and Go se nazývá novinka společnosti ARS System Česká republika, která radikálně mění systém pokládky venkovní dlažby. Tyto podlahy lze díky patentovanému uzamykacímu systému položit během chvilky. Prostě vydláždit a jít.

 

MAXIMÁLNĚ ODOLNÁ!

Dlažba Pave and Go odolává vysokým teplotním rozdílům (-30 °C do +50 °C) a snese zatížení (až 3,5 tuny). Samozřejmostí je také protiskluzná úprava R11 a odolnost vůči zašpinění. Díky tomu je podlaha velmi vhodná i k bazénům a do našich zimních i letních teplotních podmínek.

O společnosti ARS System ČR

Společnost vznikla díky mnohaletým zkušenostem v oboru s inovativními podlahovými systémy na území EU. Aktuálně tyto zkušenosti přinášíme ve spolupráci s německým výrobcem společností Emil Group pro zákazníky v ČR a SR.

O společnosti Emil Group

Společnost Emil Group se od svého založení v roce 1961 stala jedním z největších jmen na trhu v oblasti sofistikovaných keramických výrobků díky využívání současných technologií a kvalifikovaného personálu.

ARS System s.r.o.

Společnost ARS Systém s.r.o. vznikla díky mnohaletým zkušenostem v oboru s inovativními podlahovými systémy v odvětví automobilového průmyslu. Naše zkušenosti přinášíme společně s Německým výrobcem společností Emil Group, která již od roku 1961 patří mezi největší jména na trhu v oblasti sofistikovaných keramických výrobků, kterého dosáhla díky využívání současných technologií a kvalifikovaného personálu. 

Inovativní systém

Podlahový systém Pave and Go je zcela nový způsob jak ve velmi krátkém čase i za nepříznivých teplotních podmínek položit venkovní i vnitřní keramickou dlažbu. Jedná se o dvoucentimetrové keramické desky pevně zakomponované do polyuretanové kazety a opatřené klik systémem. Desky se díky tomu pokládají jednoduše zakliknutím do sebe, což zaručuje vysokou stabilitu v podélném i příčném směru. Takto položená podlaha se již nelepí a je včetně spár. Podlahu je také možné kdykoliv a v jakémkoliv místě rozebrat a opětovně složit. Díky tomuto systému, můžeme zákazníkovi nabídnout, nový obytný prostor, který jsi dlouhé léta užívá bez nutnosti servisování, pracného čištění, nebo oprav. 

Výhody

Díky uzamykacímu systému je zaručena naprosto vyrovnaná podlaha bez nerovností a bez dilatačních spár. Jednoduchá a velmi rychlá pokládka. Vysoká životnost, bez změny vzhledu, způsobené stárnutím, zašpiněním, nebo pohybem zvoleného materiálu. Podlahu je také možné kdykoliv a v jakémkoliv místě rozebrat a provést například opravy sítí, které jsou vedeny pod podlahou, a následně tuto podlahu opětovně složit. 

MAXIMÁLNĚ ODOLNÁ!

Dlažba Pave and Go odolává vysokým  teplotním rozdílům a proto je vhodná do našich klimatických podmínek. Systém Pave and Go snese zatížení až 3,5 tuny. Samozřejmostí je také protiskluzná úprava R10 a R11 a odolnost vůči zašpinění nebo mrazu.

 

 

Datum: 6.2.2023 15:12:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště