Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
26.-29.2. 2020

Veletrh nábytku a interiérového designu

Anna, Eva a Tim. Švýcarští kamarádi, které chcete mít doma

 

Anna big je elegantní topidlo, Eva little se postará o vlhký vzduch a Tim je šikovný a skladný ventilátor. Trojice novinek od švýcarské značky Stadler Form se představuje na stánku společnosti BIBETUS č. 036 v pavilonu F. Více se dozvíte v rozhovoru s marketingovým specialistou této firmy Lukášem Zubalíkem.


Na co svou prezentaci na veletrhu MOBITEX zaměříte?

Primárně se budeme věnovat prezentaci přístrojů švýcarské značky Stadler Form, kterou v České republice zastupujeme jako výhradní distributor. Designově originální přístroje značky Stadler Form nabízí řešení všem, kteří mají nějaký problém s vnitřním klimatem, ať už v domácnosti nebo v zaměstnání.

Lidé si čím dál víc uvědomují, že kvalita okolního ovzduší výrazně ovlivňuje lidské zdraví, takže zájem o naše přístroje roste každým rokem – ať už jde o zvlhčovače, odvlhčovače, čističky vzduchu, topidla, ventilátory nebo třeba velice oblíbené aroma difuzéry. A je nám jasné, že zákazníci chtějí mít doma nejen funkční, ale i vzhledově atraktivní přístroje. Proto má každý přístroj vlastního designéra a je vyroben z ušlechtilých materiálů.

Jaké novinky a zajímavé exponáty návštěvníkům veletrhu představíte?

Velkou novinkou je nová barevná kolekce, která se střídá každé dva až tři roky. Stálé barvy bílou a černou vždy doplní dvě barevné varianty, které vychází z aktuálních trendů ve světovém designu. Tentokrát si zákazníci mohou vybrat mezi chilli červenou a titanovou variantou. Mezi produkty máme tři hlavní novinky: topidlo Anna big, zvlhčovač vzduchu Eva little a osobní ventilátor Tim.

Krásná Anna big je moderním topidlem, které je díky adaptivnímu systému topení velmi úsporné. Na skleněném dotykovém ovládacím panelu si můžete nastavit konkrétní cílovou teplotu, což zajišťuje vysokou přesnost teploty.

Ultrazvukový zvlhčovač Eva little je menší kopií své sestry Evy, od které se naučila všechno podstatné –  má adaptivní zvlhčování pro levný provoz, integrovaný vlhkoměr, aroma box na vůně a hlavně vysoký výkon.

Ventilátor Tim skvěle doplňuje sortiment značky v sekci ventilátorů. Je velmi skladný a přizpůsobivý a díky možnosti napájení pomocí USB kabelu využitelný prakticky kdekoliv.

Vystavujete na veletrhu MOBITEX pravidelně a vyhovuje vám spojení se Stavebním veletrhem Brno a posun termínu?

Ano, v Brně vystavujeme už počtvrté. Co se týká posunu, věříme, že dřívější termín a s ním spojené chladnější počasí přiláká více návštěvníků než na konci dubna, kdy už spousta lidí raději vyráží do přírody nebo na chatu. 

Co je cílem letošní prezentace a koho především chcete svou nabídkou oslovit?

V rámci naší prezentace chceme oslovit nové potenciální zákazníky, jimž není lhostejné prostředí, ve kterém žijí, a zapsat se jim do paměti tak, aby se jim naše produkty vybavily, až budou mít nějaký problém s ovzduším kolem sebe.

 

Datum: 27.2.2019 17:12:00Současně také

Stavební veletrh Brno
26. - 29.2. 2020


DSB - Dřevo a stavby Brno
26. - 29.2. 2020


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště