Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

První tipy, za kým a proč se vydat na MOBITEX

Hledáte tu pravou mezi sedacími soupravami? Chcete zdravě spát? Pátráte po masivním jídelním stole pro celou rodinu s možností doplnění o rozkládací systémy? Pak vám nabízíme tři tipy, kam se zastavit při návštěvě pavilonu F.

 

Hledáte tu pravou mezi sedacími soupravami? Chcete zdravě spát? Pátráte po masivním jídelním stole pro celou rodinu s možností doplnění o rozkládací systémy? Pak vám nabízíme tři tipy, kam se zastavit při návštěvě pavilonu F.

Sedačka Levi od společnosti JECH může oslovit návštěvníky, kteří hledají minimalistický a současně praktický nábytek, hodící se do opravdového rodinného života. Je variabilní a má jednoduše snímatelné potahy, což ocení hlavně ti, kteří sedačku používají jako ústřední místo pro všechno zábavné dění v rodině. Potahy jsou navíc vyrobené z velmi kvalitních materiálů a odolají i těm nejdivočejším uživatelům. Vyšší členové domácnosti nebo ti, kdo se v sedačce chtějí prostě jen víc uvelebit, ocení možnost prodloužení sedu až o 8 cm. A nenadálí i plánovaní nocležníci si užijí noc jako v luxusním hotelu díky výplním z kvalitních studených pěn a taštičkových pružin, zatímco hostitelé budou mít rozestláno i zastláno raz dva díky nové a propracované technologii rozkládání.

Světový lídr v oblasti spánkové regenerace, italská společnost Magniflex, spolupracuje při výzkumu a analýze zdravotních problémů s řadou světových univerzit, a poté vyvíjí matrace a polštáře dle jejich závěrů. Vývojem matrací a jejich účinkem na zdraví lidí se zabývá už více jak 55 let. V Brně si budete moci prohlédnout a vyzkoušet postele a matrace, jejichž kvalita je podložena patentovanými materiály, zdravotními certifikáty a prodlouženou zárukou až 12 let.

U jídelního stolu z dílny společnosti Rott si můžete být jisti, že je vyroben s láskou. Firma používá pro stoly typické dřeviny jako dub, buk a ořech, na přírodní povrchové úpravy pak lněné oleje a nejmodernější technologie. Vyhoví požadavkům zákazníků i na konferenční stolky, lavice, postele nebo čalouněné a celodřevěné židle. Specialitou firemní výroby je řada stolů, stolků a lavic WoodArt, kdy se výrobce snaží zachovat maximum ze stromu a přichází s řadou, která je specifická svým přírodním nepravidelným tvarem.

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště