Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Matrace, která jedinečným způsobem pomáhá od bolestí zad

Světový lídr v oblasti zdravého spánku, společnost Magniflex, nabídne návštěvníkům veletrhu MOBITEX možnost vyzkoušet si celosvětový patent vyvinutý ve spolupráci s inženýry ze španělské Zaragoza Univerzity, matraci Magnistretch, pomáhající během spánku lidem s výhřezem ploténky, lidem trpícím problémy se skřípnutými nervy v páteřní oblasti či sesedáním páteře.

 

Světový lídr v oblasti zdravého spánku, společnost Magniflex, nabídne návštěvníkům veletrhu MOBITEX možnost vyzkoušet si celosvětový patent vyvinutý ve spolupráci s inženýry ze španělské Zaragoza Univerzity, matraci Magnistretch, pomáhající během spánku lidem s výhřezem ploténky, lidem trpícím problémy se skřípnutými nervy v páteřní oblasti či sesedáním páteře.

Matrace Magnistretch při zatížení lidským tělem díky principu trakčního natahování páteře neinvazivně napínají tělo – od kyčelních kloubů směrem k hlavě a od kyčelních kloubů směrem k nohám – protisměrně. Testy dokazují, že 8 hodin spánku na této matraci natáhne páteř stejně, jako 30 minut intenzivních strečových cviků, zaměřených na roztažení a uvolnění páteře. Pravidelným natahováním tak lze účinně zpomalit proces sesedání páteře a pomoci při uvolnění skřípnutých nervů.

Spánek na matracích Magnistretch je ještě více regenerační díky kombinaci vysoce kvalitních studených pěn Eliosoft a Elioform, paměťové pěny Memoform prošité v potahu a termoregulační textilii Outlast® původně vyvinuté NASA pro vesmírné skafandry s cílem poskytnout tělu optimální tepelný komfort.

Prospěšnost nově vyvinuté konstrukce matrace pro biomechanickou obnovu páteře během spánku potvrdila svým certifikátem i největší profesní organizace amerických chiropraktiků, ACA.

V kolekci Magnistretch naleznete 4 matrace. Každá má trochu jiná specifika a pomáhá osobám s odlišnými požadavky. Vybere si proto každý, přijďte si také vyzkoušet tuto jedinečnou regeneraci!

HALA F, STÁNEK 25

Veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX Brno

Místo: BVV Veletrhy Brno

26. - 29. 2. 2020

Otevírací doba: středa – pátek 9.00 – 18.00, sobota 9.00 – 17.00

 

 

 

 

 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště