Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Dreambeds představí postele, o kterých sníte

Postele renomovaných značek Hästens Vispring, Somnus, Aston či Zleep můžete okouknout i otestovat v expozici Dreambeds. Některé kousky bude možné zakoupit přímo na místě s až 40procentní slevou.

 

Postele renomovaných značek Hästens Vispring, Somnus, Aston či Zleep můžete okouknout i otestovat v expozici Dreambeds. Některé kousky bude možné zakoupit přímo na místě s až 40procentní slevou.

Matrace a postele významných výrobců se vyznačují tradičními postupy. Značky se zaměřují se hlavně na přírodní materiály z udržitelných zdrojů. „Když se spojí tradice, zkušenosti a přírodní materiály, vzniknou matrace, které prokazatelně vylepší kvalitu vašeho spánku a tím pádem i celého života,“ uvádí marketingová manažerka společnosti Tereza Patschová.

Lůžka a matrace do prodejen vybírá spánkový specialista Karel Vágner. Se svou manželkou na nich několik měsíců spí, aby je důkladně otestovali.

Na veletrhu Mobitex mohou zájemci získat luxusní kousky s až 40procentní slevou. Půjde o showroomové a skladové postele Hästens Vispring, Somnus a Aston. Jedná se o showroomové modely, výstavní postele, ale i úplně nové, skladové modely. A pozor, nabídka je limitovaná.

Jak se šijí královské matrace

Zajímavostí je bezesporu britská značka Vispring. Šije své matrace ručně, všechny jemné detaily vytvoří člověk z přírodních materiálů jako je vlna, bavlna, mohér, koňské žíně a podobně. Každá se vyrábí na zakázku konkrétnímu člověku. Vyberete si ze tří tvrdostí matrací, více jak 120 druhů látek a 28 druhů čel. Na postele Vispring dostávají zákazníci doživotní záruku.

  • Značka Vispring se stala průkopníkem prvních kapsičkových pružin v roce 1901
  • V roce 1912 se stala výhradním dodavatelem matrací pro Titanic.
  • V roce 2012 získala značka Vispring Cenu britské královny za podnikání, kterou královna uděluje těm nejlepším firmám za kvalitu, inovace a udržitelný rozvoj.

Vyzkoušejte, zda správně spíte

Zastavte se a udělejte si pohodlí na některé posteli. Odborníci z Dreambeds vás navedou a pomohou vám uvědomit si, jak se cítíte. Vyberou pro vás správnou matraci na základě vašich potřeb. Cílem značky Dreambeds je najít pro lidi postele a matrace, v nichž se budou cítit příjemně, a tím i zkvalitní svůj spánek.

www.dreambeds.cz

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště