Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aby záda netrpěla, to je cíl společnosti OFFICE PRO SERVICE a jejího ergonomického kancelářského nábytku

Na vývoji židlí a stolů spolupracuje brněnská společnost s lékaři. Letos přiveze také ukázku zdravotní kancelářské židle, jejíž technologie simuluje sezení na gymnastickém míči a v záruce je ojedinělých třicet let.

 

Na vývoji židlí a stolů spolupracuje brněnská společnost s lékaři. Letos přiveze také ukázku zdravotní kancelářské židle, jejíž technologie simuluje sezení na gymnastickém míči a v záruce je ojedinělých třicet let.

„Naše společnost patří mezi přední dodavatele kancelářského nábytku, židlí a kancelářských doplňků v ČR.  V našem sortimentu naleznete český kancelářský nábytek značky HOBIS, český prémiový manažerský kancelářský nábytek značky EXNER, rozsáhlý sortiment kancelářských židlí značek BESTUHL, LÖFFLER, OFFICE PRO a další doplňky zejména pro kancelář,“ představuje firmu obchodní zástupce Josef Hanzl.

Na veletrhu chce společnost představit mimo jiné i novinky v sortimentu elektricky výškově stavitelných stolů MOTION ERGO, které jako jedni z mála v České republice kompletně vyrábí. „Vývojem stolů s výškovou stavitelností se věnujeme již desátým rokem. Spolupracujeme s MUDR. Richardem Smíškem, předním odborníkem v ČR na léčbu a prevenci vzniku bolestí zad, autorem originální SM metody spirální stabilizace páteře,“ popsal Hanzl.

Se zdravým pracovním prostředím souvisí také akustika. V této oblasti představí OFFICE PRO SERVICE také novinky z vlastní výroby, jako jsou například modulární systémy čalouněných boxů pro dělení prostoru, stolové paravány, dělící příčky a další.

„V sortimentu kancelářských židlí představíme mimo stávající nabídku i novou značku LÖFFLER. Jedná se o německého výrobce zdravotních kancelářských židlí. Ty jsou osazeny mechanikou s patentovanou technologií ERGO TOP, což je flexibilní výkyvný sedák, který podporuje aktivní sezení  - simulující sezení na gymnastickém míči,“ přiblížil veletržní novinku Josef Hanzl. Jeho základní vlastností je aktivování zádových, břišních svalů a svalů kolem páteře. Při sezení dochází k přizpůsobování polohy sedáku a tím k zajištění správného sezení. Jedná se o komplexní řešení pro prevenci a odstraňování bolesti zad. Na židle poskytuje společnost ojedinělou záruku v délce až 30 let.

Poměrně dynamicky se brněnské firmě rozrůstá i sortiment doplňků ke stolům. Představí tak nové svislé i vodorovné kabelové organizéry, otočné tužkovníky a další doplňky. Vše bude ke zhlédnutí a vyzkoušení v expozici č. 007 v pavilonu F.

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště