Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

AKSAMITE nabízí luxusní posezení české výroby

 

Veletrh MOBITEX pravidelně dokazuje, že čeští nábytkáři dokáží vyrábět v nejvyšší kvalitě. Novinkou v expozici společnosti AKSAMITE nábytek je kožená sedací souprava ARTE s unikátním sedákem pro maximální pohodlí. Najdete je na stánku č. 018 v pavilonu F.

 „Na brněnském veletrhu vystavujeme pravidelně a letošní prezentaci zaměříme především na sedací soupravy, které jsou dle našeho názoru moderní, trendy a vzbuzují zájem našich zákazníků. Jako novinku představíme luxusní a nadčasovou sedací soupravu ARTE v kůži, dále u nás návštěvníci uvidí sedací soupravy AMAX, ARCUS a AMARE a také vysoké postele BOXSPRING,“ prozradila manažerka prodeje společnosti AKSAMITE nábytek Ing. Adéla Knápková.

Česká firma AKSAMITE nábytek s.r.o. se na pohodlné sezení zaměřuje již od svého vzniku v roce 1992. Její tým designérů a technologů postupně vypracoval precizní konstrukční postupy, které sedacím soupravám zajišťují dlouholetou pevnost a stabilitu. Příkladem je i nový model ARTE s minimalistickým a nadčasovým vzhledem. Sedačka se jakoby vznáší v prostoru, přičemž pevnost konstrukce zaručuje svařovaný železný rám. Luxusní vzhled podtrhuje spodní lišta z masivního dřeva a elegantně rozpřažené kovové nohy. Pohodlí zajišťuje inovovaný systém odpružení s využitím předepjatých vlnitých pružin v kombinaci s měkkými pěnovými materiály. Jedinečnost sedáku spočívá v užití dvou exkluzivních HR (studených) pěn o různých stupních tuhosti. Také nadstandardní výška sedáku poskytuje maximální pohodlí a na povrchu jsou jednotlivé sedáky navíc kypřeny PES dutým vláknem. Opěrák sedací soupravy je vybaven překlápěcím mechanismem, který umožňuje sedací soupravu využít jak na sezení, tak na pohodlné ležení. K dispozici je také bezpracná varianta lůžkové úpravy s elektrickým motorovým posuvem opěráku.

„Spojení nábytkového veletrhu se stavebním veletrhem pokládáme za logické, tyto dvě sféry se vzájemně doplňují. Návštěvníci, kteří staví nový dům, se zároveň mohou inspirovat jeho budoucím vybavením,“ říká Ing. Adéla Knápková. Letošní prezentace společnosti AKSAMITE nábytek má podle ní ambice oslovit jak cílové zákazníky, tak designéry či architekty, kteří řeší zařizování moderních interiérů.

Více informací o společnosti a sortimentu AKSAMITE naleznete na www.aksamite.cz.

Datum: 1.3.2019 15:59:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště