Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Matrace Magniflex - seznamte se s dokonalou spánkovou regenerací

 

Zdravý spánek vyžaduje kvalitní matraci. V expozici italské značky Magniflex uvidíte mimo jiné dvě absolutní novinky mezi špičkovými matracemi, které tělu poskytují dokonalou podporu a extrémní pohodlí. Matrace Nuvola Dual 10 se letos prala o titul v soutěži Grand Prix MOBITEX. Najdete je na stánku č. 027 v pavilonu F.

Magniflex je světovým lídrem v oblasti zdravého spánku již přes 55 let.  Kvalita jeho zdravotních matrací a polštářů je podložena patentovanými materiály, zdravotními certifikáty a prodlouženou zárukou až 12 let. Italskou značku dobře znají také návštěvníci veletrhu MOBITEX, kteří loni nemohli přehlédnout unikátní expozici s biometrickou postelí MagniSmartech. Postel měřící a vyhodnocující kvalitu spánku získala hlavní cenu za progresivní materiál a technologie v soutěži Grand Prix MOBITEX 2018. Ani letos zde stánek „Magniflex – italské matrace nejvyšší kvality“ nechybí a znovu má pro návštěvníky překvapení. 

„V Brně vystavujeme pravidelně již od roku 2009 a opět naši prezentaci zaměříme na kvalitní spánkovou regeneraci. Veletrhů se účastníme s cílem vysvětlit klientům, proč je důležité investovat do kvalitní matrace a jak zdravě spát,“ říká Jitka Ferešová, marketingová manažerka společnosti CFH Group, a. s. – italské matrace Magniflex. Vedle nové kolekce návštěvníci v expozici uvidí především dvě letošní novinky mezi matracemi nejvyšší kvality.

Zdravotní matrace Maestro Dual 14 má jádro složené z kombinace vrstev patentované paměťové pěny Memoform, inovativní pěny na bázi vody Aquabreeze, speciální pěny Malva a studené pěny Elioform. Snímatelný a pratelný potah matrace je vyroben z jemné saténové viskózy a matraci lze použít oboustranně. Letní strana s materiály absorbujícími vlhkost se hodí pro teplé měsíce, zatímco zimní strana s výplní z vlny, kašmíru, hypoalergenního vlákna a paměťové pěny Memoform má výborné termoregulační vlastnosti a je ideální pro chladnější měsíce.

Druhou veletržní novinkou bude Nuvola Dual 12, extrémně pohodlná, vysoká a velmi měkká matrace. Potah ze speciální hebké a chladivé textilie Thermic® poskytuje tělu okamžitou úlevu během teplých letních dnů. Tato textilie může být přirovnána k jakémusi “tepelnému akumulátoru”, který je dobíjen nahromaděným lidským teplem a uvolňuje ho, jakmile tělesná teplota klesne. Další inovací je technologie Airyform, která zajišťuje dokonalé provzdušnění matrace. Obě novinky jsou v rozměrech nad 150 cm dodávány v tzv. duálním komfortu, čili jsou vhodné i pro páry s odlišnými požadavky na tuhost matrace.

Více informací o značce a produktech Magniflex naleznete na www.magniflex.cz.

 

Datum: 27.2.2019 14:30:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště