Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
26.-29.2. 2020

Veletrh nábytku a interiérového designu

Technologie&Design představí nástupce legendární řady Diamond od B&W

 

Špičkovou audiovizuální techniku jako součást moderního interiéru tradičně představuje projekt Technologie&Design. Na co se můžeme těšit v letošním roce? Na nic menšího než na nástupce legendární řady Diamond od B&W. Seznamte se na stánku Studia Jasyko s novou řadou nekompromisních anglických reprostoustav B&W 800 D3

Seznamte se s novou řadou nekompromisních anglických reprostoustav B&W 800 D3, která přichází na trh po šesti letech intenzivního vývoje. Design snoubící absolutní technologii a naprosto nadčasový až futuristický vzhled nedává pochyby o kvalitě zvuku a image značky.

Když u B&W přijdou na něco, co jim dobře funguje, nespokojí se s tím, ale začnou zkoumat, zda to nejde ještě lépe. Za pomoci pokročilého scanování zkoumají chování materiálů i celých montážních celků, při vývoji pracují s počítačovým modelováním a sami si vyrábí 3D vzorky pro prototypy. Ale hlavně vše důkladně poslouchají. Jsou stále o krok napřed a kopírování nechávají na druhých. Proto je každá nová generace řady 800 výrazným kvalitativním skokem a referencí na mnoho let dopředu.

Více informací naleznete
zde

 

Datum: 15.4.2016 8:08:00Současně také

Stavební veletrh Brno
26. - 29.2. 2020


DSB - Dřevo a stavby Brno
26. - 29.2. 2020


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště