Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
ZRUŠENO

Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Pavilon B

Veletrhy Brno V areálu BVV Výstava
MINERÁLY BRNO visual

Profil:

Vedení Veletrhů Brno, a. s. se rozhodlo červnový termín výstavy definitivně ZRUŠIT. 

Důvody, které ho k tomu vedly, jsou jednoznačné. K 1.červnu je vládou ČR povoleno pouze 300 osob při hromadných akcích, do kterých veletrhy a výstavy zatím stále patří.

  • Podtitul: Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin
  • Termín konání: ZRUŠENO
  • Místo konání: Výstaviště Brno
  • Pořadatel: Veletrhy Brno

42. ročník výstavy Minerály Brno se uskuteční v listopadu

<h2>42. ročník výstavy Minerály Brno se uskuteční v listopadu</h2>


Od dubna, kdy se vedení naší společnosti rozhodlo posunout termín naší výstavy MINERÁLY BRNO na konec června, jsme se v této koronavirové době maximálně snažili, abychom mohli letní a naprosto výjimečnou edici uspořádat. Ať už se jednalo o jednání s vládou, s Krajskou hygienickou stanicí, hledali jsme možnosti a řešení, abychom dodrželi všechna nařízená opatření. S netrpělivostí jsme očekávali nové rozvolňovací etapy. Přáli jsme si, abychom mohli pro vás výstavu uspořádat, byť, jak jsme avizovali, v menším měřítku a s určitými omezeními. Zájem ze strany vystavovatelů byl obrovský.

Bohužel doba je ale stále velmi nejistá, proto se na základě všech jednáních vedení Veletrhů Brno, a. s. rozhodlo i nový, červnový termín definitivně ZRUŠIT.

Důvody, které nás k tomu vedly, jsou jednoznačné. K 1. červnu je vládou ČR povoleno pouze 300 osob při hromadných akcích, do kterých veletrhy a výstavy zatím stále patří. Jednáme o jejich vyčlenění, ale zatím nepadlo rozhodnutí. Ale při současném uvolňování čelíme oprávněným obavám, aby k navýšení počtu osob vládou opravdu došlo. Případné zrušení akce týden před jejím začátkem, které by mohlo nastat, by bylo naprosto neseriózní, neprofesionální a pro všechny neekonomické.

Vážení vystavovatelé a návštěvníci, milovníci a odborníci oboru „šutrologie“ ve všech jeho odvětvích, děkujeme ještě jednou za vaši důvěru a podporu. Věříme, že nám zachováte přízeň, neboť my se už nyní na vás těšíme na podzimní výstavě MINERÁLY BRNO, která se uskuteční v termínu 21.–22. 11. 2020.

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště