Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
17.-18.11. 2018

Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

BRYXI - WRAP náramky

 

Autorčino motto:
.....a i když se to někdy zamotá – nevadí, byla by věčná škoda to nedodělat do konce.

K tvorbě WRAP náramků Romanu Bryxovou inspirovala zahraniční návrhářka Chan Luu. Natolik se jí zalíbily, že je začala vyrábět sama. Jsou naprosto univerzální a každý kus je originál! Jejich tvorba a obliba mezi zákazníky ji pohltila natolik, vytvořila obchod www.bryxi-shop.cz. Kromě toho, že vytváří všechny šperky, které jsou v nabídce, navrhuje také individuální kolekce pro zákazníky!

Základ nabídky tvoří kožené náramky – WRAPY, které jsou ručně vyrobené v České republice. K jejich výrobě používá materiály vysoké a ověřené kvality od českých i evropských dodavatelů a výrobců. WRAP náramky jsou doplněné o polodrahokamy, minerály, korálky, stříbro Ag 925, chirurgickou ocel 316L a jiné bižuterní komponenty z obecného kovu.

Výjimečné je na nich to, že jsou vkusné a slušivé, dají se nosit k různým outfitům a na rozličné příležitosti. Díky široké škále barev můžete nosit i více náramků najednou, nebo je kombinovat s hodinkami či jinými šperky.

Romana Bryxová si velmi dává záležet na tom, aby všechny šperky byly precizně zpracované a dlouho vydržely. Baví ji stále nabízet nové originální a kvalitní výrobky s moderním designem.

Více najdete na webu nebo Facebooku:
www.bryxi-shop.cz
www.facebook.com/bryxishopcz

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště