Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
18.-19.11. 2017

Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

ViaHuman - Voda jako lékV roce 2014 vznikl projekt zaměřený na energetizaci vody a jejího využívání, jako média schopného přenosu informace. Inspirací byly práce Masaru Emota a Viktora Schaubergera. Jako první jsme vyvinuli náš rotační průtokový harmonizé vody. Toto zařízení na baterii spojuje vedle působení kamenů několik dalších vlivů, které ve výsledku zvyšují biologickou prospěšnost pitné vody.
Vývoj skleněných prvků harmonizéru nám odhalil krásu ruční výroby skla a možnosti vznikající spojením tohoto materiálu s kameny a dalšími energetizačními prvky. Zlatý řez ve tvaru nádoby spolu s vlivem kamenů a barev v našich výrobcích má pozitivní účinek na strukturu vody. Postupně přišly na svět různé designy karaf na vodu z českého křišťálu a sady energetizačních pohárů z borosilikátového skla.
Novým nápadem jsou svícny a těžítka vycházející z designu a technologie výroby karaf, které bychom rádi představili na výstavě Minerály Brno. 

Desing našich výrobků si navrhujeme sami, základní tvar vzniká ve spolupráci se sklárnami. Celkový vzhled i účinnost je výsledkem ruční práce a osobní kreativity tvůrců.

www.viahuman.cz
https://www.facebook.com/viahuman

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště