Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
18.-19.11. 2017

Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Děti si vyzkouší vytvořit obrázky z písku. Dospělí nakoupí minerály a šperky


Všechny generace potěší na listopadových Minerálech Brno výrobci mandal a obrázků z písku. Ti se na výstavišti představí už druhým rokem. „Do pavilonu B opět přivezeme dílnu pro děti, ve které si vytvoří obrázky z písku,“ nalákala Hana Vítková.

Firma nabízí více než sto druhů mandal a sto motivů dětských obrázků v pěti různých velikostech. Kromě toho přiveze do Brna i dárkové krabice, které obsahují pět šablon 21 x 24 centimetrů, dvanáct barev písku a nástroj na vylupování šablony. Zákazníci za ně zaplatí 320 korun. „Myslím si, že je to nádherný a hlavně smysluplný dárek pro děti i dospělé,“ uvedla vystavovatelka.
Kromě toho se lidé mohou v jejím stánku těšit i na ručně kované šperky z chirurgické oceli, které vycházejí z keltských spirál. „Precizní práce z kvalitního materiálu je jednoduchou a zároveň praktickou ozdobou,“ sdělila Vítková.

Zákazníky pozvala také na širokou nabídku tromlovaných polodrahokamů ze všech koutů světa. „Lidé nakoupí drůzy, náramky i broušené tvary rozmanitých polodrahokamů za příznivé ceny,“ uzavřela Vítková.

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště