Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
20.-21.5. 2017

Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Minerály, šperky, drahé kameny od MINERAL METAL

 

Ve svém oboru je společnost MINERAL METAL  jednou z největších firem na českém trhu, která se neustále rozvíjí. Ve své práci navazuje na tradici několika desetiletí trvajícího sběratelství minerálů a vystavování na nejrůznějších mineralogických akcích.

MINERAL METAL se zabývá velkoobchodním prodejem minerálů, šperků a drahých kamenů již více jak 20 let. Nabízí široký sortiment nejrůznějších druhů výrobků a šperků z přírodních kamenů, obchoduje se surovinami a polotovary z kamenů a prodává vzorky minerálů pro sběratele. Vyrábí také několik druhů šperků z polodrahokamů v obecném kovu.

V nabídce má náhrdelníky a náramky z drahých kamenů, přívěsky z drahých kamenů, stříbrné přívěsky "čakry", přívěsky ze stříbra (Ag 925) opatřené puncovní značkou, tamblované (tromlované) kameny, produkty z minerálů a drahých kamenů, šperky a doplňky z Paua mušle, výrobky z kamenů, minerály, výrobky z mastku, kameny a doplňky využívané v léčitelství, a také odbornou i populárně-naučnou literaturu z oboru.

 Velkoobchod společnosti Mineral Metal najdete v Praze – Horních Počernicích, kde působí od roku 1993. Případně ji najdete na některém mineralogickém veletrhu či burze nebo v maloobchodní prodejně v Ostravě a na maloobchodním e-shopu KamenyOnline.cz.

 
          

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště