Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
19.-20.11. 2016

35. mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

TOP MINERALS


Společnost TOP MINERALS nabízí mineralogické vzorky všech cenových kategorií za přijatelné ceny v rámci nejlepšího poměru cena/kvalita, a kompletní zákaznický servis. Specializuje se na estetické vzorky minerálů z Asie a Evropy. Ve svém sortimentu má nejen zástupce všech kategorií minerálů, ale i vltavíny, meteority či zkameněliny z lokalit Asie, Jižní a Severní Ameriky, Austrálie, Evropy a samozřejmě i zvlášť vyčleněné České republiky. Nabízí také v dnešní době atraktivní investiční kameny.
 
Zabývá se také internetovým prodejem minerálů, drahých kamenů a zkamenělin z celého světa se specializací na Asii a Evropu. Exkluzivní vzorky nerostů nabízí zobrazeny na kvalitních fotografiích s podrobným popisem jednotlivých nabídek a korektními cenami. Nákup v e-shopu www.topminerals.cz  je jednoduchý a intuitivní a to především díky kvalitně vytvořeným filtrům a kategoriím daného zboží. Na internetu není příliš seriózních e-shopů nabízejících kvalitní minerály a obdobný sbírkový materiál. Většina těchto firem nabízí podřadné nebo nekvalitní vzorky v leštěné podobě. E-shop Topminerals.cz se v tomto ohledu řadí k těm velmi spolehlivým.
 
Právě teď před výstavou MINERÁLY BRNO dovezla společnost TOP MINERALS nový sběratelsky zajímavý materiál z Ruska,  a to drahokamové turmalíny, záhnědy, danburity a meteority. Bude zde prezentovat i zcela nové vltavíny z jižních Čech a Moravy.
 
Společnost top minerals nabízí na stránkách také doplňkové "služby" v podobě tematických wallpaperů na monitory v HD rozlišení zdarma či nabídku focení produktové fotografie pro libovolné využití (reklama, nabídka e-shopů, letáky apod.).
 
"Kameny jsou vášeň, krása neživé přírody, ale i investice a jistota. Minerály a drahé kameny jsou to nejlepší, co Vás v životě může potkat."

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště