Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
21.-22.5. 2016

34. mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Orgonity pro vaše zdraví


Minerály a kameny nás nejenom potěší svojí krásou, ale také působí na energetické rovině. Dokáží působit na jednotlivé orgány v těle, čakry, harmonizovat auru, ale je potřeba je časem opláchnout, nabít na sluníčku nebo některé přes noc nechat na čerstvém vzduchu - např. ametysty sluníčko neradi, ztrácí barvu.

Již devátý rok se zabýváme odléváním - výrobou tzv. Orgonitů - směsi z kvalitnější zahraniční pryskyřice, kovových hoblinek, křišťálů a dalších minerálů. Celkový odlitek - orgonit - pak má tu výhodu, že nepotřebuje ve smyslu působení ani čistit, oplachovat, ani nabíjet na sluníčku, pracuje díky složení trvanlivě. Procházejícími energiemi se přitom nezanáší - nijak uvnitř neulpívají, pouze jsou "srovnány", vyhlazeny, jako by prošly určitou šablonou - tu tvoří především křišťály uvnitř. Efekt je pak nejen vnímatelný lidmi, ale daří se lépe i rostlinám - vzpamatují se v místě silných GPZ, pokud k nim položíme orgonit.

Vše má vývoj - i orgonity se snažíme vylepšovat, přidáváme pro lepší funkcu více tepaného zlata, šungitu a dalších komponentů.

K čemu je to dobré - na co lze orgonity využít?

Nacházíme se v prostředí, stále více zamořeném působením vysílačů, domácích přístrojů, ale i zatížením psychosomatikou, geopatogenními zónami a zlomy v podloží.

Patogenní pole poškozují molekulární vazby, DNA, buněčné biochemické procesy, přetěžují organismus, který se celou dobu brání a přestává odolávat. Řešením nebo zmírněním obtíží mohou být orgonity. Trpíte-li únavou, špatným spaním, nedostatečnou imunitou nebo stresy, můžete  vyzkoušet orgonit.

Podle své velikosti, složení a dosahu orgonity harmonizují:   

ELEKTROSMOG: orgonit zmírňuje působení elektromagnetických polí od úsporných žárovek, zářivek, mobilů, wi-fi, venkovních vysílačů, radarů, trafostanic, vedení vysokého napětí a jiných neodstranitelných technologií v blízkém okolí.

GEOPATOGENNÍ ZÓNY: orgonit neutralizuje zdraví škodlivý vliv tektonických zlomů, poruch a vodních pramenů v podloží = ideální trvalé řešení.

PSYCHOSOMATICKÉ ZÓNY: orgonit uklidňuje "atmosféru" doma, v práci a sociálních prostorách všeho druhu, neboť neutralizuje i tento druh disharmonických energií - usadí emoce, napětí a stresy. Orgonity nezmění měřitelnou velikost patogenního pole, ale  jeho škodlivý charakter. Člověk se lépe vyspí, rostlinám se lépe daří.  Orgonity stále nabíjí a vitalizují životní prostředí,  podporují ekologii a zdravý život v dosahu několika metrů. 

Orgonity obsahují: křišťály, kovové hobliny, tepanou měď, zlato, drahé kameny, zdobné komponenty, pryskyřici nebo vosk.

Více o principu, historii, zkušenostech a zajímavých tipech na další použití se dočtete na stránkách www.ORGONITY.eu

Firma Orgonity.eu také měří přístroji elektrosmog, geopatogenní zóny, hledá vodu. 

Další vysvětlení, co na nás působí a jak se bránit a chránit najdete na www.elektrosmog-zony.cz a samozřejmě vše rád důkladně vysvětlím osobně na našem stánku, i jindy.

Jelikož také sbíráme minerály, tak na stánku buou k prodeji malé hezké vzorky nalezených olivínů a jiných minerálů.
Více o mém sběratelském nadšení na mém dalším webu: http://kameny.vbrne.info

 

  

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště