Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
21.-22.5. 2016

34. mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Minerály, šperky a broušené kameny firmy BLAHA

 

Firma Blaha byla založena v roce 1988 panem Lubošem Blahou, který byl v té době nadšeným amatérským sběratelem minerálů. Firma se v současné době specializuje na přímý dovoz minerálů, šperků a polodrahokamů z celého světa - Afriky, Asie, Ameriky a hlavně z Brazílie do České republiky. Ve specializovaném velkoobchodu i maloobchodu nabízí minerály, šperky, broušené kameny nebo bytové doplňky a dekorační předměty z drahých kamenů.  

Mezi širokým sortimentem firmy Blaha najdete šperky s drahými facetovanými a muglovými kameny se stříbrem 925,  kovodíly ze stříbra 925 i bižuterní kovodíly, náramky, náhrdelníky, šňůry z drahých kamenů, čakrové přívěšky, šperky z říčních perel, sbírkové minerály, surové a tromlované kameny, broušené figurky a drahé kameny broušené do různých tvarů - mýdla, srdce, koule, vejce nebo pyramidy; fontány, kyvadla a masážní kameny, křišťálové dordje, phurby a misky, onyxové zboží z Pákistánu, acháty a achátové výrobky, solné produkty, svícny, kamenné a selenitové lampy, drůzy, geody, sbírkové minerály, z doplňků lanka a kožené řemínky, krabičky a podstavce, dále orgonity a komponenty pro tvorbu orgonitů nebo literaturu o drahých kamenech, v nabídce má firma Blaha i diamantové řezací kotouče a stroje na řezání.

Firma Blaha také vyrábí šperky, dekorační předměty z drahých kamenů a rovněž brousí kameny. Provádí i testování pravosti broušených diamantů na nejmodernějším testovacím zařízení bez nutnosti vyjmutí kamene ze šperku nebo samotných jednotlivých vybroušených diamantů. Také provádí odkoupení kvalitních jednotlivých minerálů a zkamenělin i celých sbírek. Kromě tuzemských odběratelů také část produkce vyváží do různých zemí celého světa.

   

  

 

 

 

 

 

výstavní a prodejní prostory firmy BLAHA
 

 

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště